Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kadınlar istedi Bornova Belediyesi yaptı

Işıkkent'te pilates salonu açıldı.

Giriş Tarihi: 18.3.2014 11:45
Bornova Belediyesi'nin kadınların isteği üzerine yaptığı Işıkkent'teki 'Pilates Salonu' özellikle kadınların yoğun olarak katıldığı bir törenle açıldı. Kadınlara yönelik ücretsiz aerobik ve pilates kurslarının düzenlenmesi amacıyla hazırlanan proje kadınların beğenisini kazandı.
Işıklar Mahallesi Muhtarı Necati Karabulut, Işıkkent'e yapılan hizmetler nedeniyle Bornova Belediye Başkanı Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır'a teşekkür etti. 5 yıl önce birçok sorunlarının olduğunu bunların önemli bir bölümünün çözüldüğünü söyleyen Karabulut, 'Işıkkentliler adına Başkanımıza binlerce kez teşekkür ediyorum' dedi.

Bornova Belediye Başkanı Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır da, 'Işıkkent'i kalkındırmak için meclis üyelerimizle, muhtarlarımızla, vatandaşlarımızla hepbirlikte mücadele ettik. Işıkkent'te Büyükşehir Belediyemizin de önemli çalışmaları oldu. Bizim de yaptığımız çalışmlarla 5 yıl önce ile şimdi arasında çok büyük gelişmeler oldu' diye konuştu. Pilates Salonu'nun bulunduğu alanda daha önce bir marketin bulunduğunu, söz konusu firmanın yeri boşaltmasının ardından, kadınların spor yapabileceği bir mekan oluşturduklarını söyleyen Başkan Sındır, 'Bu hizmet bütün kadınlarımıza hayırlı uğurlu olsun' dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kadınlar istedi Bornova Belediyesi yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN