Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Yapılacak iş çok'

Giriş Tarihi: 18.3.2014

AK Parti Konak adayı İlknur Denizli, seçim çalışmalarını 3 seçim bürosu açarak devam etti, "AK Parti demek, İzmirli'nin geleceğini kurtarmak demektir" dedi

AK Parti Konak Belediye Başkan adayı İlknur Denizli, Ballıkuyu, Ferahlı ve Zeytinlik seçim bürolarını açtı. Açılışlarda halkın yoğun ilgisi ile karşılaşan Denizli, vatandaşlardan gelen imza talebini '35 Proje' kitapçığını imzalayarak karşıladı. Vatandaşların "Konak'ta belediye hizmeti alamıyoruz. Her geçen gün geriye gittik. En küçük sorunların çözümü için bile yılların geçmesi gerekiyor" şikâyetleri üzerine Denizli, "Konak'ı hep beraber ileriye götüreceğiz. Yapılacak çok işimiz var. Konak'ta köşe bucak her yere eşit ve adil bir belediye hizmeti götüreceğiz" diyerek karşılık verdi. İzmir'de gelecek için güzel şeyler yapmak istediklerini, bunu halkla, halk iradesi ile birlikte başaracaklarını söyleyen Denizli, "Daha iyi bir kentte yaşayacağız ve çocuklarımız burada iş bulacaklar. Oy verirken ne olur İzmir'in geçmiş on yılını gözünüzün önüne getirin. Ve bilin ki geçmiş on yılda İzmir'in damarlarını tıkayan, potansiyelimizi kullanmamıza izin vermeyen CHP'li belediyeler aynısını yapacaklar" dedi.

'İYİ KARAR VERİN'
İzmir' in geleceğini heba edeceklerini belirten Denizli, şöyme devam etti; "İzmir'in geleceğini CHP'nin eşe dosta kariyer diye dağıtmasına kurban vermeyin. CHP'li belediyelerinin derdi tasası İzmir değil. İzmirliler CHP'nin umurunda değil. CHP'nin derdi, eşi dostu nasıl belediye başkanı yaparım. Üstelik de, teşkilatın istemediği adayları bu ilçelere zorla nasıl atarım, istenmeyen adayları örgüte nasıl dikte ederim, onun derdinde. Anlaşılmıştır ki CHP'li kadrolar İzmir'i taşıyamıyorlar. İzmir'i ileriye götürecek vizyonları yok. Vizyonsuz bir belediyecilikten İzmir'in, Konak'ın kurtulması gerekiyor. İzmirliler Aziz Kocaoğlu'nun ve CHP'li belediyelerin hizmet yapıyormuş gibi görünmesinden bıktı artık. İzmirler gerçek belediyecilik hizmetine kavuşmak için 30 Mart seçimlerinde en doğru kararı vereceklerdir." 30 Mart'a sayılı günler kaldığını belirten Denizli, "Sandıklardan başarı ile çıkacağız. İzmir'de AK Parti'nin tarihte aldığı en yüksek oyu alacağız. Çünkü bu şehri adım adım gezerken gördük ki; İzmirliler 'Kurtar bizi Binali Yıldırım, kurtar bizi İlknur Denizli' diyorlar. Biz bu feryada sessiz kalmayacağız. Projelerimizle İzmir'i kucaklayacağız. 30 Mart'ta AK Parti sandıktan öyle bir çıkacak ki CHP'ye İzmir dersi verecek. Kentin o güzel çağını sizlerle birlikte açacağız. Onun için sizlerin emeğine teşekkür ederim. Kalan günlerimizi iyi şekilde değerlendirelim. AK Parti demek İzmir'in geleceğini kurtarmak demektir."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Yapılacak iş çok'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN