Bayraklı'yı, aydınlık geleceğe taşıyacağız

AK Parti Bayraklı Belediye Başkan adayı İsmail Sarı, mevcut belediye yönetiminin ilçeyi kalkındıracak hiç bir iş yapmadığını belirtti, "Kayıp yılları birlikte telafi edeceğiz" dedi

Giriş Tarihi: 19.3.2014
Seçim çalışmalarına gün geçtikçe artan coşkulu kalabalıklarla devam eden AK Parti Bayraklı Belediye Başkan adayı İsmail Sarı, Osmangazi Mahallesi'nde halkla buluştu. 7'den 70'e yoğun katılımın gözlendiği mahalle mitinginde davul zurnalarla karşılanan İsmail Sarı, beraberindeki AK Parti İzmir Milletvekili Aydın Şengül, eski Milli futbolcu Tanju Çolak ve partili yöneticilerle vatandaşları selamladı, birlik ve beraberlik mesajı verdi. Kürsüden kalabalığa seslenen AK Partili Sarı, "Sizlerin coşkusu görülmeye değer. Bu coşku bu kalabalık bizleri Bayraklı'da, İzmir'de iktidara taşıyor. Hepinize teşekkürler" dedi. Konuşmasının devamında mevcut Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ yönetimini eleştiren Sarı, "Aylardır sahadayız. Bayraklı'da girmediğimiz sokak, çalmadığımız kapı kalmadı. Soruyorum vatandaşa, eğer yanlışsam sizler söyleyin, 'Bayraklı Belediyesi bugüne kadar ne yaptı?', diye. Tek bir kişi de 'Hasan Karabağ şu projeyi yaptı, Bayraklımızı kalkındırdı' demiyor. Keşke bir şeyler yapsaydı da ben de bir Bayraklılı olarak evet bu belediye çalıştı diyebilseydim. Ancak merak etmeyin. Bizim dönemimizde kayıp yıllar telafi edilecek, Bayraklı'nın 5 yılını, 10 yılını, aydınlık geleceğini hep birlikte planlayacağız" diye konuştu.

"ARADAKİ FARKI KAPATACAĞIZ"
8 bin yıllık tarihe sahip olan Bayraklı'nın İzmir'in kurulduğu yer olduğunu belirten Sarı, "Bayraklı olarak hem Karşıyaka'ya hem de Alsancak'a eşit mesafedeyiz. Ancak bu iki ilçenin sahip olduğu gelişmişlik düzeyiyle Bayraklı arasında bir uçurum söz konusu. Mevcut yerel yönetimin 5 yıldır yaptıkları ve yapmadıkları gün gibi ortada. Hizmet üretmek, yatırım yapmak yerine laf üretmeyi tercih ediyorlar. Biz yönetime geldiğimiz andan itibaren planlı ve programlı olarak Bayraklımız için çalışmaya başlayacağız. Yaşlılar, kadınlar, çocuklar, gençler; yani Bayraklı'da yaşayan herkesi kapsayacak ve hayatlarını kolaylaştıracak projelerimiz var" ifadelerinde bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bayraklı'yı, aydınlık geleceğe taşıyacağız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN