Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Acil Oto, büyümeyi hedefliyor

Acil Oto Ekspertiz sahibi Murat Gülseven, ikinci el araç almak isteyenlere kapsamlı bir rapor hazırladıklarını belirtti, "Firmamızı franchise olarak farklı illere de taşımayı hedefliyoruz" dedi

Giriş Tarihi: 20.3.2014
Aydın ve İzmir'de ekspertiz hizmeti sunan Acil Oto Ekspertiz, franchiselarla büyümeyi hedefliyor. İki yıldır sektörün içerisinde bulunduklarını, yaklaşık bir yıldır da Acil oto olarak hizmet sunduklarını belirten firma sahibi Murat Gülseven, "Acil Oto'yu franchise olarak farklı illere de taşımayı hedefliyoruz. İlk olarak Denizli'de şube açmayı düşünüyoruz" dedi.

DÜRÜST VE TARAFSIZ

Sektörün ilklerinden olduklarını bu sebeple de iş hacimlerinin oldukça fazla olduğunu dile getiren Gülseven, "Ben de uzun yıllar otomotiv sektöründe çalıştım. Acil Oto ekibi de uzun yıllar otomotiv sektöründe faaliyet göstermiş, her biri kendi alanında uzman kişilerden oluşuyor. Tecrübenin oldukça önemli olduğu sektörümüzde böyle bir kadro ile faaliyet gösteriyor olmamız bizim en önemli başarımız" dedi.İkinci el araç almak isteyenler için satın alınacak araçla ilgili kapsamlı bir rapor hazırladıklarını belirten Gülseven şöyle devam etti: "Kontrol edilmesi istenilen araç üzerinde pekçok farklı kontrol yapıyoruz. Motor gücünü ölçüyoruz, kaporta ve boya durumuna bakarak aracın kazalı olup olmadığını anlıyoruz. Ayrıca Lİftte aracı kaldırıp hasar durumuna bakıyoruz. Elektronik aksamında da herhangi bir arıza olup olmadığını kontrol etmenin yanısıra rot ayar testi, amortisör ve frenleri de test ediyoruz. Bütün bu testleri Tamamen Avrupa'dan ithal ettiğimiz teçhizatımız ile yapıyoruz. Tüm bunların sonunda 5 sayfalık bir rapor hazırlıyoruz. BU raporu müşterilerimize açıklayarak veriyoruz. Tamamen bağımsız ve tarafsız bir firma olarak amacımız müşterilerimize ne almak üzere olduklarını göstermek. Gerisini alıcıya bırakıyoruz."

GÜVENE DAYALI HİZMET VERİYOR
Aydın Oto, Bornova 3. Sanayi Sitesi'nde bulunan binası ile tüm Land Rover marka araçların (Defender, Discovery, Free Lander, Range Rover) servis yedek parça ve ikinci el satışında müşterilerine 1990 senesinden bu yana hizmet sunuyor. Firma sahibi Özkan Karadaş, ithalatını kendi üstlendikleri yedek parça stoğu ile 7 gün 24 saat kaskolu olan servislerinde, araçların her türlü bakım onarım ve satışı konularında hizmet verdiklerini dile getirdi.

ORTAK ÇALIŞMA SONUCU

Genç ve dinamik kadro ile güzel işler yaptıklarını belirten Karadaş, şöyle devam etti; "Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde en üst kalitede hizmet ve ürün sunabilmek için, şirketimize katma değer sağlayan çalışanlarımıza öncelikle ailemizin bir ferdi olarak değer veriyoruz. Farklı, tecrübeli ve dinamik genç bir yönetim kadromuzun yanısıra kendi alanlarında deneyimli yaklaşık 10 kişiyi bünyemizde çalıştırıyoruz. Faaliyetlerimizde temel değerlerimiz şeffaflık, güvene dayalı çalışma, etkin iletişim ve saygınlıktır. Ulusal ve uluslararası alanlarda kazandığımız başarıları, uzman kadromuzdan oluşan insan kaynağına borçluyuz. Firmamızın temel vizyonu da ilkelerinde uyumlu ve tüm çalışanlarıyla benimsediği ortak değerlere bağlı kalmaktır."

"ÇOCUK KOLTUKLARI HAYAT KURTARIR"
Son zamanlarda bireysel araçlarda çocuk koltuğunun bulundurulması mecburi kılındı. Çocuk güvenlik koltukları kaza esnasında çocuğu korur ve ona zarar gelmesini engeller. Bu amaç için özel üretilir. Bu koltuklar sayesinde çocuklar kazalarda en az etkiyle kurtulurlar. Çocukların birilerinin kucağında seyahat etmesi büyük tehlikedir. Bir kaza olursa en büyük zararı görecek kişiler çocuklardır. Bu nedenle çocuk koltuğu hayati önem taşıyan bir koruma kalkanıdır. Çocuk güvenlik koltuğu alırken dikkat edilmesi gerekenleri sıralayan yetkililer; "Koltukta bulunması gereken güvenlik unsurlarının tam olması. Bu koltuğun yapıldığı maddenin sağlığa zararlı bir içerik taşımaması. Koltuğun yapıldığı malzemenin sağlam olması. Koltuğun Türk Standartları Enstitüsününün onayını almış olması Araca uyumlu bir koltuk olmasına dikkat edilmelidir" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Acil Oto, büyümeyi hedefliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN