'İğne ipliğe kanıp oyunuzu vermeyin'

AK Parti Manisa Büyükşehir adayı Hüseyin Tanrıverdi, AK Parti Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Mehmet Çerçi ile birlikte Uncubozköy'de gece mitingi yaptı. Tanrıverdi, Ergün'ün verdiği iğne-iplik kutusunu gösterdi.

Giriş Tarihi: 23.3.2014
AK Parti Manisa Büyükşehir adayı Hüseyin Tanrıverdi, Kırkağaç Belediyesi tarafından yaptırılan Kültür Merkezi'nin açılışına katıldı, sosyal ve kültürel hizmetlere büyük önem verdiklerini belirtti. Merkezin, kültürü yaşatmak ve gelecek kuşaklara taşımak yönünde önemli bir yeri olduğunu belirten Tanrıverdi, "Bir ülke ya da toplumlar tarihine kültürüne sahip çıkmazlarsa geleceklerine sahip çıkamazlar. Onun içindir ki, biz tarihimizi, kültürümüzü bileceğiz, yaşayacağız ve gelecek nesillerimize de bunu taşıtacağız" dedi.

ERGÜN'Ü ELEŞTİRDİ

Tanrıverdi, partisinin Uncubozköy'de düzenlediği gece mitinginde, MHP Büyükşehir adayı Cengiz Ergün'ün vatandaşlara dağıttığı iğne iplik kutusunu gösterdi, "5 yılda kaldırım belediyeciliğinden başka hiçbir hizmet yapmayan Ergün, şimdi kalkmış iğne iplik dağıtarak hemşehrilerimi kandırmaya çalışıyor. Sizler sakın kanmayın" dedi. Yunus Emre adayı Mehmet Çerçi, Manisa Milletvekili ve Plan Bütçe Komisyon Başkanı Recai Berber, İl Başkanı Murat Baybatur, eski Milletvekili İsmail Bilen, Yunus Emre İlçe Başkanı Engin Yüksel ve kalabalık bir yurttaş topluluğunu katıldığı mitingte konuşar Tanrıverdi, şunları söyledi: "CHP ve MHP, Manisa'nın büyükşehir olmaması için çaba harcadı. Büyük hizmet anlamına gelen Büyükşehir Yasasına kimlerin karşı çıktığını sizler çok iyi biliyorsunuz. Biz Manisa Büyükşehir olsun, büyük hizmetler alsın derken, onlar karşı çıktı. Şimdi hangi yüzle halkın karşısına çıkarak 'En iyi hizmeti biz getiririz' diyorsunuz? Dürüst olun dürüst. Öyle köylere sırf kendi resminizi asmak için tenekeden bir durak iki oturakla, evlere bir poşet göndererek, içine de iğne iplik koymakla benim hemşehrilerimi kandıramazsınız." Törenin sonunda Ak Parti'nin yeni üyelerine rozet takıldı
AK Parti adayı Hüseyin Tanrıverdi, MHP adayı Ergün'ü eleştirdi, "İğne iplik dağıtarak, Manisalı'yı kandıramaz" dedi

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'İğne ipliğe kanıp oyunuzu vermeyin'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN