Her bütçeye uygun ürün

Giriş Tarihi: 25.3.2014
Evlenecek ve evini yenileyeceklere, zevklerine uygun modelleri, çok uygun fiyatlarla tüketiciğe sunduklarını belirten Reklam Müdürü Cüneyt Aytekin, firmanın gelişim süreci, hedefleri ve kampanyaları hakkında bilgi verdi.

Ne zamandan beri faaliyet gösteriyorsunuz?
Doğrucan Mobilya, 22 yıldır sektörde faaliyet gösteriyor. Bu süre içerisinde hızla büyüyen ve değişik kampanyalarıyla müşterilerin ilgisini çeken bir şirketiz. İlk olarak Yeşilova'da 300 metrekarelik bir mobilya dükkanı olarak faaliyete başladık. Hızla büyüdük ve şu an sektörün devleri ile mücadele ediyor.

ÖDEME SEÇENEKLERİ
Sektördeki farkınız ne?
- Mağazalarımızda çeşidimiz çok fazla. 5 bini aşkın ürün çeşidimiz bulunuyor. Diyebilirim ki buraya gelip neredeyse eli boş dönen olmuyor. Üstelik ödeme seçeneklerimiz de her bütçeye uygun. Hatta müşteriye nasıl ödemek istediklerini biz soruyoruz. Ayda ne kadar ödeyebileyeceklerine göre belirliyoruz. 700 liraya da yatak odası satıyoruz, 5 bin liraya da.

Kaç mağazanız var?
Ege Bölgesi'ndeki 11 mağazası ve 150'ye yakın çalışanıyla kısa sürede güvenilirliğini ispatladık. Türkiye'nin her yerinden talep gören bir firma haline geldik. Firmamıza ait iki araç günde 14 saat boyunca hizmet sağlıyor.

Turkcell kampanyası ilgi gördü mü?
Turkcell-Doğrucan işbirliği ile koltuk takımı, yemek odası ya da yatak odası alanlara Samsung Galaxy Y S560'ı 400 liralık konuşma paketi ile birlikte hediye etmiştik. Çeyiz takımı alanlar ise, hediye olarak piyasa değeri 1250 lira olan Samsung Galaxy tablet hediye ettik. Bu kampanya müşterilerimizden oldukça ilgi görmüştü.

Online hizmet başladı mı?
Tüm ürünlerimiz toplam (2+5)7 yıl garantili. İnternetten alışveriş imkanı devreye girdi. Müşterilerimiz ev ortamında bilgisayarlarının başından rahatça alışverişlerini yapabilecekler. Kampanyalarımız hakkında bilgiye Facebook ve Twitter sayfalarımızdan ulaşabileceğiniz gibi, kayıt olarak, yeniliklerin e-posta adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

Müşterilerin tercihleri ne yönde oluyor? Belli bir trend var mı?
Artık gençler genelde modern ürünleri tercih ediyorlar. Mesela yemek odası kavramı yavaş yavaş yok oluyor. Daha çok yaşam ünitelerini tercih ediyorlar. Bunları da göz önünde bulunduruyoruz. Çok modern ürünlerde de işlevselliğe önem veriyoruz. Müşteri odaklı olarak çalışıyoruz.Tüketici Koruma Sertifikası olan tek firmayız.

Ege Bölgesi dışına açılmayı düşünüyor musunuz?
Düşünülüyor tabii ki. Büyüme düşüncesi var. Şartlar oluşursa böyle bir şey olabilir. Ancak mağaza açmanın da hem bir maliyeti var hem de altyapısının oluşması gerekiyor. Sevkiyatı, lojistiği iyi ayarlamadan mağaza açmıyoruz. Her geçen gün büyümemiz devam edecektir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Her bütçeye uygun ürün
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN