Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İzmir'de uyanma vakti

Giriş Tarihi: 27.3.2014

MHP İzmir adayı Murat Taşer, yerel yönetime yüklendi, "Artık halk sizin yalanlarınıza kanmayacak. 30 Mart hesap kesme günüdür" dedi

Seçim çalışmalarına Konak'ta devam eden MHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Taşer, MHP Konak Belediye Başkan adayı Adil Özyiğit ile birlikte Kemeraltı'nda esnaf ziyareti yaptı. Esnafın büyük ilgi gösterdiği MHP'nin iddialı adayı Murat Taşer'in gündeminde yine yerel yönetim vardı. CHP'nin adayı mevcut Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu İzmirliye karşı rol yapmakla suçlayan Taşer, "10 yıldır belediye binasının 300 metre yakınında bulunan Kemeraltı'na girip esnafla hiç konuşmadın, hiç dertleşmedin mi? Onların sıkıntılarını hiç görmedin mi? Türkiye'nin en önemli esnaf çarşılarından biri olan Kemeraltı Çarşısı'nda esnaf sıkıntı içerisinde. Sen ise rol yapıyor hala İzmirlileri kandırıyorsun. Halkı kandırmaya kimsenin hakkı yok. Mağdur edebiyatı yaparak yıllarca arabesk belediyeciliği ile İzmir'in geleceğini heba ettiniz. Laf üretmekten başka bir şey yaptığınız yok. İzmirliler, sizin bakkal defteriyle yönettiğiniz hizmetsiz belediyeciliğin hesabını 30 Mart'ta kesecek" diye konuştu. Tarihi Kemeraltı Çarşısı'nın hak ettiği değere, MHP belediyeciliğiyle kavuşacağına dikkat çeken Taşer, "Kemeraltı bizimle beraber uluslar arası bir üne kavuşacak, markalaşacak. Geleneklerimize, İzmirimize, esnafımıza yakışır öyle güzel bir çarşı olacak ki sadece Kemeraltı'nı ziyaret etmek için gelen turist grupları olacak" dedi.

"GÜÇLENİYORUZ"
seçim çalışmalarını sürdüren MHP Bayraklı İlçe Başkanı Taşkın Işık, partisinin yerel seçimlerde tüm partilerin buluşma adresi olacağını söyledi, "Halkımız tüm partilerin adaylarını dinledi. Bizim projelerimize büyük ilgi gösteren halkımız tercihini MHP'den yana kullanacaktır. İnançlıyız, hilehurda bilmeyen tertemiz bir partiyiz" dedi. MHP Bayraklı Belediye Meclis üye adaylarından Coşkun Işık ise, Adalet, Çay, Cengizhan, Alparslan, Özkanlar ve Gümüşpalada kahve ve ev ziyaretlerinde partisinin projelerini anlattı ve belediyenin her yaptığı işte halkın onayını alacağını söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İzmir'de uyanma vakti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN