Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ülkenin geleceğini düşünerek oy verin

MHP Büyükşehir adayı Murat Taşer, vatandaşlardan yarın oy kullanırken sadece İzmir'i değil, ülkenin geleceğini de düşünerek vermelerini istedi

Giriş Tarihi: 29.3.2014
MHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Taşer, Bornova Meydanı'nda düzenlenen ve binlerce kişinin katıldığı mitingde gövde gösterisi yaptı. MHP'nin zafere emin adımlarla yürüdüğünü belirten Taşer, vatandaşlardan oy kullanırken, sadece İzmir'i değil, ülkenin geleceğini düşünerek oy kullanmalarını istedi. Binlerce kişinin destek verdiği mitinge MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş, MHP Bornova Belediye Başkan adayı Erol Bahtiyar, MHP Konak Belediye Başkan adayı Adil Özyiğit ve MHP Buca Belediye Başkan adayı Levent Çizmeli de katıldı. Bornova'da doğup büyüdüğünü her fırsatta dile getiren Taşer, "Burada çocukluğum, gençliğim geçti. Bornova benim için bir sevda. İzmir benim için bir sevda. Ekmeğini yediğim, büyük sevdama hizmet etmek amacıyla bu yola çıktık. Sizlerden kendi evladınıza sahip çıkmanızı istiyorum. Yarın sandık başına gittiğinizde sadece İzmir'i değil, Türkiye'nin geleceğini de düşünerek oy kullanın. Bütün adaylarımızı değerlendirdiğinizde bunu daha iyi anlayacaksınız" dedi. Murat Taşer, İzmir Ticaret Odası'nın Mart ayı meclis toplantısına da katıldı. İşadamlarıyla buluşmasında yerel yönetimi eleştiren Taşer, "CHPli aday 10 yıllık geçmişini referans gösterip oy istiyorlar ama 10 yılda hangi hizmeti yaptı açıklayamıyor. Çünkü bunun adı ikiyüzlülük" dedi.

İŞADAMLARIYLA BULUŞTU

Aziz Kocaoğlu'na yüklenen Taşer, şöyle konuştu, "Ben 11 kilometrelik metroyu 3.5 senede bitirmiş bir ekibin mensubuyum. Sayın Kocaoğlu, bizim hazır bıraktığımız 3.5 kilometrelik metroyu 10 yıldır bitiremiyor. Haziran sonuna kadar da bitiremez. Böyle belediyecilik olmaz. Yapmadığı hizmet üzerinden kafa karıştırarak propaganda yapmak Kocaoğlu'na özel bir davranış. Metro büyük bir fiyaskodur. İZBAN ise İBB ile bakanlık arasında yapılan başarılı bir çalışmadır. Ben bunu söyleyebilecek kadar cesurum. Siz de metrodaki başarısızlığınızı kabul edecek kadar cesur olun. Başkanın bir başka yanlışı da 'Belediyenin borcu yok' ve 'Belediye gayrimenkul satmadı' söylemleri. Sen koskoca büyükşehir belediyesinin başkanısın. Borcunu nasıl bilmiyorsun. Elli iki trilyonluk gayrimenkulü sen sattın. Ben o makama adayım, doğruları konuşmak zorundasınız."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ülkenin geleceğini düşünerek oy verin
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN