Türkiye'nin en iyi haber sitesi

CHP'nin son sansı

İlçe turlarına devam eden Binali Yıldırım, "İzmir'de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Bu onların son şansıdır. İzmirli hizmet yerine mazeret üretenlere artık 'Dur' diyecek" dedi

Giriş Tarihi: 6.4.2014
İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, AK Parti'nin yerel seçimlerde kazandığı ilçe turlarına devam ediyor. Yıldırım'ı Kınık'ta coşkulu bir kalabalık karşıladı. Üstü açık otobüsten vatandaşlara el sallayan Yıldırım'ı AK Parti İzmir İl Başkanı Ömer Cihat Akay ve Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer de yalnız bırakmadı. Yıldırım, "30 Mart'ta Kınık seçimini yaptı. Kınık değişim dedi. Kınık seçimini doğru yaptı. Doktor Doğruer'e 'durmak yok yola devam' dedi. Sizlere çok teşekkür ediyorum. Size bu milletin sevdalısı Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın selamını getirdim. Başbakanımız da teşekkür ediyor. Bize güvendiniz. İnandınız. 3 aydır yapay gündemle ülke kasıp kavruldu. Birbirinden beter iftiralarla günlerimiz geçti. Ne yapacağımızı bir türlü anlatamadık. Çok çabaladık. Çok gayret ettik. Hayat İzmir dedik. Yüzyılın şehircilik harekete dedik. Her türlü olumsuzluğa rağmen bu sesi duyan Kınık oldu. Sizlere çok teşekkür ediyorum. Sizin bu güveninizi boşa çıkarmamak için Doktor Sadık Doğruer ve arkadaşları gece gündüz demeden çalışacaklar. Sizin emrinizde olacaklar. Onlarla beraber bu kardeşiniz de yanınızda olacak" dedi.

SEÇİM BİTTİ, İŞ BİTMEDİ

Yerel seçim bittikten sonra İzmir'de ve Kınık'ta işlerin yeni başladığını ifade eden Yıldırım, "Seçim bitti iş bitmedi. İzmir'de Kınık'ta iş yeni başlıyor. Hizmet yeni başlıyor. Biz seçimden seçime değil, nesilden nesile bu ülkeye bu şehre hizmet için karşınızdayız. Bu daha bir başlangıç. İzmir'de İzmirlilerin kararıyla tekrar iş başına gelenler şunu çok iyi bilmelidir. Artık her şey değişmiştir. Hiçbir şey İzmir'de ve Kınık'ta eskisi gibi olmayacak. Mazeret üretenlere, hizmeti yapamayanlar artık dur diyecektir. Bu onların son şansıdır. Eğer bu şansı kullanırlarsa, İzmir'e hizmet ederlerse amenna. Etmezlerse, İzmir'in hizmet kapısı Kınık'tan açılmıştır. Kınık'tan açılan bu hizmet kapısı adım adım İzmir'e devam edecektir. Seçiminiz hayırlı olsun. Bu seçimde en büyük desteği Kınıklı hemşerilerimizden gördük. Bize inandınız ve güvendiniz. Meclis üyelerine sonuna kadar güvendiniz. AK Parti İzmir İl Başkanım ve yönetim kurulu üyeleri, Kınık İlçe Başkanı ve ekibi, gençlik kolları, kadın kolları, mahalle temsilcilerimiz, köy temsilcilerimiz, muhtarlarımız, bize inanan gönül veren on binlerce Kınıklı hemşerimiz sizlere teşekkür ediyoruz" diye konuştu. Yıldırım konuşmasını şu şekilde sürdürdü: "Dün seçimdi bugün değişim. Hizmet. Dün yakasında AK Parti rozeti vardı. Artık o rozet gitti hizmet rozetini taktı Sadık Doğruer. Gencine yaşlısına kadınına erkeğine her kesime herkese hizmet edeceğiz. Çok oy verdi çok hizmet yok. Az oy verdi az hizmet yok. Herkese sonuna kadar hizmet var. Ne söz verdikse hepsini yapacağız. Ancak Sadık Bey yalnız değil. Onun ekibi kuvvetli. Biliyorsunuz bu kampanyada Poyracık Belde Başkanımız da çok önemli işler gördü. Kendisine de teşekkür ediyorum. Aynı ekip halinde çalışmaya devam edecekler" Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer ise "4 aylık demokratik sürecin ardından barış içinde bir seçim geçirdik. 30 Mart'a kadar projelerimizi anlattık. Siz vatandaşlarımızın üzerindeydi. Sizlerin huzurunda sayın Bakanımıza teşekkür ediyorum" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP'nin son sansı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN