Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hizmet kervanı yola çıktı

Torbalı ziyaretinde konuşan Binali Yıldırım, "AK Belediyeciliğin İzmir ve ilçelerine değme zamanı geldi. 6 ilçede bunu gördük. Hiç merak etmeyin. Bu sadece başlangıçtır" diye konuştu

Giriş Tarihi: 7.4.2014
AK Partili ilçe belediyelerini ziyaretlerini sürdüren Binali Yıldırım, Kemalpaşa, Kınık ve Ödemiş'in ardından Torbalı'ya gitti. Üstü açık otobüsten vatandaşları selamlayan Yıldırım'a, Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, AK Parti İl Başkanı Ömer Cihat Akay da eşlik etti. Belediye önündeki meydanı tıka basa dolduran Torbalılar'a seslenen Yıldırım, şunları söyledi: "3 ay boyunca Türkiye'nin nasıl bir cendereden geçtiğini biliyoruz. Yaşadığımız olaylar Türkiye'de adeta bir ölüm kalım meselesine dönüştü. Yerel seçimler istediğimiz kadar gündeme gelmedi. Hedefe konan tek insan vardı. Bu ülke sevdalısı Recep Tayyip Erdoğan. Onun ne suçu vardı? Yolları böldü, hayatları birleştirdi. 'Çözüm süreci, kalkınma. Dimdik duran bir Türkiye' dedi. Bunlar bazılarını rahatsız etti. 'Millet hesabı sandıkta görecek' dedik. Millet cevabı sandıkta verdi." Torbalı'nın da cevabı 30 Mart'ta verdiğini vurgulayan Yıldırım, "Bu milletin önüne kim, hangi oyunla çıkarsa çıksın, sonunda işi düzeltecek olan milli iradedir. Sandıktır. Millet yanlışı Torbalı'da da, Türkiye'de de düzeltti. Hiçbir zaman AK Parti mazeretin arkasına saklanmadı. Torbalı'nın 30 trilyon borcu da olsa fark etmez. Torbalı için hizmet edecek ekip var. Yanlışları da sorarlar, hizmetleri de yaparlar. Durmak yok hizmete devam. İşte hizmet. Bunlar millete hizmet edenler. Bunlar başka bayrak altında yaşayıp ülkeye ihanet edenler değil. Hiç merak etmeyin. Yanlış Bağdat'tan dönmese de Torbalı'dan, Selçuk'tan, Menderes'ten, Ödemiş'ten, Kınık'tan ve Kemalpaşa'dan dönmüştür. Bu İzmir'de başlangıçtır. İzmir'de AK Parti hizmet kervanı yola çıkmıştır" dedi.

AK BELEDİYECİLİK
İzmir'in 6 ilçesinin artık AK Parti hizmetlerine karıştığını söyleyen "Bu kervanadım adım merkezdeki ilçelere de gelecek. Kalkınan büyüyen Türkiye'nin İstanbul'un Ankara'nın Erzurum'un Gaziantep'in 10 yılda kat ettiği gelişmeler Ak Parti hizmet belediyeciliğinin eseridir. AK Belediyeciliğin İzmir ve ilçelerine değme zamanı gelmiştir. Bu seçimlerde çok büyük destek verdiniz. Torbalı ilçe başkanı ve ekibine, Kadın kolları ve ekibine, Başkanımız Adnan Yaşar Görmez ve meclis üyelerine teşekkür ediyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hizmet kervanı yola çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN