Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bu fuarlarda sağlık var

Giriş Tarihi: 12.4.2014
Sağlıklı yaşamın sırları; sadece organik sertifikalı ürünlerin sergilendiği, kozmetikten gıdaya kadar geniş bir ürün yelpazesi olan Ekoloji İzmir Fuarı ile zeytin ve zeytinyağında ürün çeşitliliğini ve kalitesini sergileyen Olivtech Fuarı'nda sergileniyor. Kültürpark'ta, yarın sona erecek fuarlar, hem profesyonellere hem de son tüketiciye açık olarak İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından yapılıyor.

TALEP GİDEREK ARTIYOR
İZFAŞ Genel Müdürü Mehmet Şakir Örs, "İleriki nesillerin sağlıklı yetişmesi için organik giyimden, organik gıda ve kozmetiğe kadar önem verilmesi gerekiyor. Bu konuda hep beraber üzerimize düşeni yapmak zorundayız. Ülkemizde organik ürünlere talep giderek artıyor. Bu ilginin doğru yönlendirilmesi konusunda fuarlar kilit noktada yer alıyor. Bölgemizin özgün tarımsal ürünlerinin yurtdışına açılmasında önemli bir görev üstlenmesini dilediğimiz Olivtech'in, yakın zamanda kentimizin fuarcılık vizyonunda önemli bir yere sahip olacağına inanıyoruz" diye konuştu.

EGSD'DE ORGANİK TANITIM

Fuar'da 'Organik hazır giyimin tanıtıldığı ve satışının yapıldığı stand açan Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD) büyük ilgi görüyor. Fuar ziyaretçileri, özel olarak dizayn edilmiş olan EGSD standında organik hazır giyim hakkında bilgi edinirken, ayrıca organik giyim ürünlerini de satın alabiliyorlar. Yarın akşama kadar ziyaret edilebilecek standda, organik hazır giyim alanında uzman kişiler ziyaretçileri bu konuda aydınlatıyorlar.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu fuarlarda sağlık var
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN