Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kitabın 19. İzmir yolculuğu başlıyor

19 Nisan'daki, 19. İzmir Kitap Fuarı'nda 390 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu stant açacak. Fuara yüzlerce şair ve yazar katılacak

Giriş Tarihi: 13.4.2014
TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile bu yıl 19. kez düzenlenecek olan İzmir Kitap Fuarı, 19 Nisan'da Uluslararası İzmir Fuar Alanı'nda okurlarla buluşmaya hazırlanıyor. Bu yıl 390 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla düzenlenecek olan fuarda dokuz gün süresince söyleşi, panel, şiir dinletileri ve çocuk etkinlikleriyle yaklaşık 100 etkinlik gerçekleştirilecek. Fuarda düzenlenecek etkinlikler kapsamında Feyza Hepçilingirler, Doğan Hızlan, Gülten Dayıoğlu, İlber Ortaylı, Muzaffer İzgü, Füruzan, Ercan Kesal, Murathan Mungan, Ayfer Tunç, Üstün Dökmen, Deniz Kavukçuoğlu, Ahmet Ümit, Ataol Behramoğlu, Mustafa Balbay, Ahmet Telli, Erdoğan Aydın, Yekta Kopan, Enver Ercan, Erendiz Atasü, Onur Öymen, Aslı Tohumcu, Behiç Ak, Bülent Habora, Nihat Behram ve pek çok değerli yazar ve şair konuk oluyor.

GARİP ŞAİRLERİ
Şiirimizin önemli isimleri Orhan Veli ve Oktay Rifat'ın doğumlarının 100, Melih Cevdet Anday'ın 99. yaşı sebebiyle fuarın teması "Garip Şairleri 100 Yaşında" olarak belirlendi.

ONUR KONUĞU

Fuarı'nın onur konuğu yazar ve eğitimci Feyza Hepçilingirler olacak. Girişin ücretsiz olduğu İzmir Kitap Fuarı, her gün 11.00-20.00, kapanış günü olan 27 Nisan'da saat 11.00-19.00 arasında ziyaret edilebilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kitabın 19. İzmir yolculuğu başlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN