Eren, mutluluğun formülünü anlattı

İZİKAD'ın geleneksel toplantısına katılan Şerife İnci Eren, "Sıfır beklenti ve sonsuz mutluluk için günlük en az 20 dakika kitap okuma ve spor yapma alışkanlığına sahip olunması gerekir" dedi

Giriş Tarihi: 18.4.2014
İzmir İş Kadınları Derneği'nin (İZİKAD) her ay düzenlediği ve başarılı bir iş insanını konuk ettiği aylık üyelik toplantısına konuşmacı olarak İnci Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Aile İşletmeleri Derneği (TAİDER) Yönetim Kurulu Başkanı Şerife İnci Eren katıldı. BASİFED Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıya İZİ- KAD üyeleri yoğun ilgi gösterdiler. Konu başlığı olarak 'Yaşam'ın işlendiği toplantıda Şerife İnci Eren dernek üyelerine kendi yaşam öyküsünden örneklerle yaşam ve amaç belirlemenin önemini ve sahip olunan kaynakların en kısıtlısı olan zaman ve dengesinden bahsetti. "Ferrari'sini Satan Bilge" isimli kitabıyla dünyaca tanınan ünlü yazar Robin Sharma formülünden yola çıkarak, sıfır beklenti ve sonsuz mutluluk için günlük en az 20 dakika kitap okuma ve spor yapma alışkanlığına sahip olunması gerektiğini belirten Eren, "Tüm davranışları motive eden 2 ana duygu korku ve sevgidir. Düşüncelerimizi pozitife çevirmek için istikrar ve tutarlı olarak yaptıklarımızla söylediklerimiz akıl ve mantık çerçevesinde olmalıdır. Yaşamımızda bunların birbiriyle çelişmemesi gerekir" dedi.

ÖRNEK TÜRK KADINI
İZİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Candan Çilingiroğlu, derin düşünen, çevreye ve doğaya duyarlı, hem iş yaşamında hem de sosyal yaşamda başarılı olmuş bir işkadınını ağırlamaktan dolayı dernek olarak çok mutlu olduklarını belirtti, "Şerife İnci Eren, İzmir'e ve Türkiye'ye örnek olması gereken, daima ileriyi hedefleyen çağdaş bir Türk kadınıdır" dedi. Toplantının sonunda başkan Çilingiroğlu iş hayatındaki deneyimlerini İZİKAD ve Genç İZİKAD üyeleriyle paylaşan İnci Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve TAİDER Yönetim Kurulu Başkanı Şerife İnci Eren'e plaket takdim etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eren, mutluluğun formülünü anlattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN