Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Duvarlar yıkılıyor

Göztepe'de Levent Ürkmez, Coşkun Gencerler ve Tuğrul Yemişçi Üst Danışma Kurulu'nu oluşturacak. Kulüp ile camia bütünleşecek

Giriş Tarihi: 24.4.2014
İkinci Lig Beyaz Grup'ta zirveyi zorlayan Göztepe'de camia ile kulüp bütünleşiyor. Sarıkırmızılı kulüpte Levent Ürkmez, Coşkun Gencerler, Tuğrul Yemişçi, Atilla Kısmetli gibi isimlerle Üst Danışma Kurulu oluşturulacak. Kurul, Başkan Hüseyin Altınbaş ile birlikte çalışacak. Başkan Hüseyin Altınbaş, projeden maddi bir beklentileri olmadığını belirterek, "Ben kulüpte sadece kağıt üzerinde söz sahibiyim. Gelin bu kulübü birlikte yönetelim. 'Göztepe, Göztepelilerin' düşüncesini harekete geçirelim" diyerek camiaya seslendi.

TRİBÜN KURULU GÜNDEMDE

Daha önce Ali Çapacı, Cengiz Çokgezer, Erkan Uslu, Kaan Küçükağalar, Doğuş Bayır, Orkun Ürkmez, Fatih İncekara ve Tolga Gencerler ile Altyapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu'nu oluşturan yönetim, bütünleşme hareketini genişletecek. Yine eski yöneticilerden oluşturulacak Satış, Mağazacılık ve Pazarlama Kurulu'nu hayata geçirecek yönetim, özellikle store mağazalarındaki ürünlerin seçimi, sunumu, pazarlanması ve taraftar kart satışı ile ilgili camiadan görüş alacak. Tribün olaylarının önüne geçilmesi için Tribün Kurulu da oluşturulacak. Burada taraftar grup liderlerinin yanı sıra Atilla Kısmetli ve Cengiz Gönen gibi eski yöneticiler yer alacak. Öte yandan bu hafta Tarsus'a konuk olacak takım, hazırlıklarını sürdürüyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Duvarlar yıkılıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN