Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yıldırım'ın gözü kulağı İzmir'de

AK Parti Büyükşehir adayı Binali Yıldırım, kentin dağ gibi sorunları bulunduğunu, verilen sözlerin, yapılmayan vaatlerin bundan sonra hep takipçisi olacağını belirtti

Giriş Tarihi: 28.4.2014
AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, 30 Mart yerel seçimin ardından ilk kez açıklamada bulundu. Yıldırım, "İzmir'de siyasete rekabet geldi. İzmir'de ayakta kalmak isteyenlerin boş lafları bırakıp hizmet yapmaları lazım. Türkiye'nin üçüncü büyük kentinin dağ gibi sorunlarını dağ gibi hizmetlere dönüştürmesi için yarışmaları lazım. Bu anlamda gözümüz kulağımız hep üzerlerinde olacak. Verilen sözlerin, yapılmayan vaatlerin gerçekleşmesinin takipçisi olacağız" dedi.

"MERAK ETMEYİN"
İzmir' de yoğun bir seçim dönemi geçiren ve İzmir kent merkezi ile ilçelerini karış karış gezen Binali Yıldırım, seçim sonrası ilk kez açıklama yaptı. Seçim döneminde söz verdiği gibi AK Parti'nin başkanlık koltuğuna oturduğu 6 ilçeyi ziyaretinin ardından ilk kez konuşan Yıldırım, artık İzmir'de hizmet siyasetinden söz edileceğine dikkat çekti. Yıldırım, "İzmir Milletvekili olarak İzmir'e üzerime düşen görevleri yapmaya devam edeceğim. Kimse merak etmesin. Gözüm de kulağım da hep İzmir'de olacak. Yapılanın da yapılmayanın da bizzat takipçisiyim" diye konuştu.

PROJELER SÜRÜYOR
İzmir' de siyasete rekabet geldiğini ifade eden Binali Yıldırım, dağ gibi sorunların, dağ gibi hizmetlere dönüşmesi gerektiğini söyledi. Yıldırım, İzmir'de içi boş söylemlerin yerine artık hizmet siyasetinin konuşulacağını ve acil hizmet ekibinin 6 ilçede harekete geçtiğini kaydetti. Yıldırım, şunları söyledi; "İzmir'de hizmet zamanı geldi. Herkesin artık boş laflarla uğraşmayı bırakıp işinin başına geçmesi gerekir. İzmir'i seven İzmir'e hizmet edendir. İzmir'de başlattığımız 35 projemizle ilgili çalışmalarımız hızla devam ediyor. Trafik ağına yön verecek ve büyük rahatlık sağlayacak olan Yeşildere'deki Konak Tünelleri'nin yüzde 60'ı tamamlandı. Bu yılın sonuna doğru da hizmete açacağız. Daha birçok projemiz aynı anda ve tüm hızıyla devam ediyor. Kendi projelerimin de, İzmir'de söz verilen projelerin de bundan sonra hep takipçisi olacağım. Kimse 5 yılı kazanmanın rehavetine kesinlikle girmesin."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yıldırım'ın gözü kulağı İzmir'de
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN