AK Parti'de bölge başkanları belli oldu

Giriş Tarihi: 29.4.2014

İzmir'de 30 ilçe 6 bölgeye ayrıldı. Bölge başkanları İl Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı M. Atilla Kaya'ya bağlı olacak ilçelerin koordinatör il yöneticileri ile çalışacak

AK Parti İzmir İl Teşkilatı'nda, 6 bölgenin koordinatör başkanları belli oldu. İl Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı M. Atilla Kaya'ya bağlı olarak görevlerini sürdürecek olan 6 bölge başkanı, sorumlu oldukları ilçelerin koordinatör il yöneticileri ile çalışacak. Buna göre İzmir'de; Buca, Gaziemir, Torbalı, Selçuk ve Menderes'ten oluşan 1. Bölge'nin Başkanı Hakan Yıldız oldu. Urla, Karaburun, Çeşme, Seferihisar ve Güzelbahçe'den oluşan 2.Bölge'nin Başkanı Veysel Güldoğan olarak belirlendi. Konak, Karabağlar, Balçova ve Narlıdere ilçelerinden oluşan 3.Bölge Başkanlığı görevine ise Gözde Keskin getirildi. Bayraklı, Kemalpaşa, Karşıyaka ve Bornova ilçelerinden oluşan 4. Bölge Başkanlığı görevini Mustafa Gedikoğlu yürütecek. Aliağa, Bergama, Dikili, Kınık, Foça, Menemen ve Çiğli'yi kapsayan 5.Bölge'nin Başkanlığı koltuğunda Hamdi Erdem oturacak. Tire, Kiraz, Beydağ, Bayındır ve Ödemiş ilçelerinden oluşan 6.Bölge'nin Başkanlığı görevini ise Vedat Ceyhun Hatunoğlu sürdürecek.

KORDİNELİ ÇALIŞMA
AK Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı M.Atilla Kaya'ya bağlı olarak görevlerini sürdürecek 6 Bölge Başkanı, sorumlu oldukları ilçelerin koordinatör il yöneticileri ile birlikte çalışacak. AK Parti İzmir İl Başkanlığı'nın Hakan Yıldız, Veysel Güldoğan, Gözde Keskin, Mustafa Gedikoğlu, Hamdi Erdem ve Vedat Ceyhun Hatunoğlu isimlerinden oluşan 6 Bölge Başkanı 30 ilçede şu isimlerle birlikte çalışacak: Buca Vahide Firyaz Yılmaz, Gaziemir Remzi Dinç, Torbalı Nilüfer Karadal, Selçuk Çağrı Durak, Menderes Filiz Toksal, Urla Hayrettin Uçak, Karaburun Turan Erdoğan, Çeşme ve Güzelbahçe Kader Ertemiz, Seferihisar Orhan Demirkıran, Konak Mirhan Bedir ve Ayşe Akın, Karabağlar Sabri Koç, Balçova Gerçek Tekin, Narlıdere Gözde Keskin ve Osman Sekmen, Bayraklı Erol Bekar, Kemalpaşa Mustafa Gedikoğlu, Karşıyaka İzzettin Mizan ve Jale Taşoğlu, Bornova Koray Toprakçı ve Çağlar Ay, Aliağa ve Dikili Ercan Turan, Bergama ve Kınık Ali Yazıcı, Foça ve Menemen Mehmet Ali Akbarlak, Çiğli Saliha Tekin, Tire ve Bayındır Fırat Eroğlu, Kiraz, Beydağ ve Ödemiş Vedat Ceyhun Hatunoğlu. Yeni görevlendirmelerin hayırlı olmasını dileyen M.Atilla Kaya, "Son değişiklikle birlikte aynı sistemde çalışacak olan yeni arkadaşlarımızın atamasını yaptık. Bu arkadaşlarımız bölgelerindeki tüm organizasyonların üst koordinatörlüğünü yapacak" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti'de bölge başkanları belli oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN