Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Güçbirliği kararı

Giriş Tarihi: 11.5.2014

KESİAD, EBSO ve KOSBİ yöneticileri sorunların çözümü için ortak hareket etme kararı aldı

Kemalpaşa Sanayici ve İşadamları Derneği (KESİAD) Yönetim Kurulu üyeleri EBSO Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar ve Meclis Başkanı Salih Esen'i ziyaret etti. Ziyarete aynı zamanda Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi (KOSBİ) Başkanı Kamil Porsuk da katıldı. Ziyarette sanayiciler sorunlarının aynı olduğuna işaret ederek güçlerini birleştirme, her 3 kurumda işbirliği yaparak ortak projelere imza atma kararı aldı. Başkan Öztaş, aynı zamanda EBSO Meclis Üyesi olduğunu belirterek, böyle bir kurumda görev almaktan mutluluk duyduğunu söyledi, "Bölge sanayicilerimizin sorunlarını çözmeyi, işlerini daha da büyütmeyi amaçlıyoruz. Bu hedeflerimizin gerçekleşmesinde EBSO'nun yol göstericiliğinden ve gücünden yararlanmak istiyoruz. Bu ziyareti de bunun için yaptık" dedi.

GÜÇBİRLİĞİ VURGUSU

EBSO Başkanı Yorgancılar da birlikte huzur içinde çalışılarak başarının elde edileceğini vurguladı, görevlerinin doğru kişilere, doğru platformlarda sorunları doğru anlatarak sanayicilerin sorunlarına çözüm üretmek olduğuna dikkat çekti, " şöyle dedi: "Bundan sonra da birlik içinde hareket etmeliyiz. Kemalpaşa İzmir ve Türkiye ekonomisi için çok büyük bir değer. Bu değeri daha da artırmalıyız. Bunun için EBSO, KOSBİ ve KESİAD birlik içinde olmalı. Bu güçbirliği ile uyumla sorunlarımızı çözer, üyelerimizi daha iyi noktalara taşırız" diye konuştu.

'SORUNLAR ÇÖZÜLDÜ'
EBSO Meclis Başkanı Salih Esen ise bölgenin yıllardır sorunlarla uğraştığını, EBSO'nun devreye girmesi ile artık sorunların çözüldüğüne işaret ederek, bundan sonra sanayicilerin üretime odaklanacağını söyledi. EBSO'nun her zaman Kemalpaşalı sanayicilerin yanında olacağını belirten Esen, bölgenin de yeni yatırımlarla bundan sonra büyümesini sürdüreceğini sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Güçbirliği kararı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN