Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İzmir'de 'mükemmel hatalar' tartışılacak

KALDER İzmir Şubesi tarafından 3 - 5 Haziran günleri arasında 15'incisi yapılacak 'Mükemmelliği Arayış Sempozyumu'na alanında tanınmış isimler konuk olacak

Giriş Tarihi: 28.5.2014
Türkiye Kalite Derneği (KALDER) İzmir Şubesi'nin düzenleyeceği 15'inci Mükemmelliği Arayış Sempozyumu (MAS), Ege Bölgesi'nin sanayi, hizmet, kamu sektörü yöneticilerini, akademisyenleri ve öğrencileri bir araya getirecek. "Mükemmel Hatalar" ana teması ile 3-5 Haziran tarihleri arasında Hilton Oteli'nde gerçekleştirecek sempozyumda, katılımcılar mükemmelliğin temel kavramları ile ilgili konularda bilgi ve deneyim kazanırken; günümüz dünyasının sorunlarıyla ilgili görüşleri de tartışma olanağı bulacak. Mükemmelliği Arayış Sempozyumu'na, aralarında Ege Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Bşk Yrd. Ender Yorgancılar, Editör - Sunucu Defne Sarısoy, Eczacıbaşı Holding İnovasyon Koordinatörü Ata Selçuk, Gazeteci - Yazar Yaprak Özer, Yazar Aret Vartanyan, Yazar Nermin Bezmen ve ESBAŞ CEO'su Dr. Faruk Güler, Eczacıbaşı Holding İnovasyon Koordinatörü Ata Selçuk, Sofra Restaurant Kurucusu Hüseyin Özer, sanatçı, 21.yüzyıl Yaşama Dönemi Çevre Komisyonu Başkanı, Uzman Ekolog Ediz Hun, Soyak Holding İnsan Kaynakları ve Kalite Direktörü İrfan Bozok, Opel Türkiye Filo Ticari Araçlar ve Kullanılmış Araç Satış Müdürü Ateş Ayberk'in de yer aldığı uzman isimler konuk konuşmacı olarak katılacak.

34 KONUŞMACI KATILACAK

Sempozyum katılımcıları, 8 oturum ve 3 ana oturum olmak üzere toplam 11 oturumda konusunda uzman 34 konuşmacı ile iki gün boyunca fikir ve tecrübe paylaşımı fırsatı yakalayacak. KALDER İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Osman Ünal, bu yıl 15'incisini düzenledikleri sempozyumun bir kalite geleneği haline geldiğine dikkat çekerek, "Toplumda varolan kalite algısının güçlendirilmesi ve toplam kalite yaklaşımımın hayatın tüm alanlarına yayılabilmesi için gerçekleştirilen Mükemmelliği Arayış Sempozyumu'nu, bu yıl da titiz bir çalışmayla ve dolu dolu bir içerikle hazırladık. İzmir'den tüm Türkiye'ye yayılacak bir kalite mesajı vereceğiz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İzmir'de 'mükemmel hatalar' tartışılacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN