Huzurun buluşma adresi

Efecity projeleri ile İzmirliler'in hayatına renk katacak yeni bir pencere açtıklarını belirten Mehmet Ay, "Müşterilerimize kaliteden ödün vermeden sımsıcak bir yuva sunuyoruz" dedi

Giriş Tarihi: 30.5.2014
Kurulduğu günden itibaren inşaat sektöründe birbirinden güvenilir, kaliteli ve sosyal imkanlara sahip projeleri hayata geçiren Yapı Teknik Mühendislik, İzmir'in yenilikçi vizyonuna damga vuran Efecity projesinde 1+1 daireler yoğun ilgi görüyor. İzmir'in hızla gelişen ve yatırıma en uygun bölgesi olan Çiğli'de modern bir aile sitesi olarak yükselen Efecity projesinde; sosyal tesislerden spor alanlarına kadar her ayrıntı yaşamı kolaylaştırmak üzere planlanmış. 1+1, 2+1, 3+1 daire seçenekleri ile 24 saat güvenlik, her daireye 1 adet otopark, misafir otoparkı, spor alanları, yüzme havuzu, cafe, bistro, market, yapay gölet-şelale, taraçalı seyir yeri, çocuk oyun sahası, mini basketbol sahası, suni çim mini futbol sahası, fitness alanı başta olmak üzere tabii güzellikler ile planlanmış çevre düzenlemesine kadar farklı alternatiflerin yer aldığı konsepti ile hayatı doyasıya yaşamak isteyenler için tasarlanmış bir proje. Birinci etabı 2014 sonunda teslim edilmesi planlanan ve 2. etap satışları Mayıs ayı sonunda başlayan Efecity projesi kendisine ait dünyada sakinlik, huzur ve mutluluk arayanlara yeşil bir çevre içinde yer alan 162 konut ile hayal edilen bir hayatı vaat ediyor. Yapı Teknik Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ay, "Uzun yıllardır İstanbul'da gerçekleştirdiğimiz biribirinden değerli projelerimize İzmir'in gün geçtikçe daha fazla yaşam alanı olan Çiğli'de her ayrıntısını düşünerek planladığımız Efecity ile devam ediyoruz. Efecity ile İzmirlilerin hayatına renk katacak yeni bir pencere açıyoruz. Bu projede amacımız kaliteden ödün vermeden, alt yapısından üst yapısına, daire planlarından sosyal tesislerine kadar her alanın kullanıldığı sımsıcak bir yuva sunmak" dedi.

SATIŞLAR BAŞLADI

1. etabını 2014 yılı sonunda teslim etmeyi planladıkları projelerinin ilk etabında ince işlerin inşaası devam edildiğini belirten Başkan Ay, sözlerine şöyle devam etti; "2. etap satışlarına da bu ay sonu itibariyle başladığımız dairelerimizden 1+1 olan daireler oldukça yoğun ilgi gördü. Bütün daire seçeneklerinde hemen hemen satışlarını tamamlamak üzere olduğumuz Efecity projesi ile kentin ihtiyacı olan mimari yapıyı sunmaya ayrıca özen gösterdik. İşçilikten en ufak malzemeye kadar en üst düzeyde kaliteyi tercih ettiğimiz bu projemizde İzmirliler kendileri gibi sıcak bir yaşam alanı bulacaklar. Yıllardır inşaat sektöründe yaptığımız her işin kent vizyonuna bir değer katmasını hedefledik. Efecity projeside bunun en büyük göstergesi. Şu ana kadar zamanında iş teslimi ilkesi ile modern ve cağdaş mimariyi, akılcı ve pratik çözümler ile bütünleşmiş hayatı kolaşlaştıran projeler yaparak geleceğe yatırım yapmayı ve çocuklarımıza sağlam bir yaşam bırakmayı hedefledik. Bundan sonra da aynı hedef ile şehre ve ülkemize katkı koymaya devam edeceğiz."

SAĞLAM BİR GELECEK
Çocuklarınıza sağlam bir yaşam bırakmanız için yükselmeyi hedeflediklerini belirten Başkan Ay, "Yerel ve küresel bakış açısına sahip, profesyonel disiplin ve amatör ruhla çalışan kadromuzla, bizi rakiplerimizden üstün kılan farklılıklarımızı koruyarak, hizmet kalitemizi müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun şekilde sürekli iyileştirmeyi amaçlayan Yapı Teknik Mühendislik, bu özveriyi şimdi İzmir'de göstermeyi amaçlıyor. Hizmetteki kalitesi ve zamanında iş teslimi ilkesi ile hedefi müşteri memnuniyeti ve bu memnuniyeti sürdürmek olan Yapı Teknik Mühendislik sizleri geleceğe yatırım yapmaya çağırıyor. Modern ve çağdaş mimariyi, akılcı ve pratik çözümler ile yaşamınızı kolaylaştıracak bu proje, aynı zamanda size geleceğinize yatırım yapmayı ve çocuklarınıza sağlam bir yaşam bırakmanız için yükselmeyi hedefliyor."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Huzurun buluşma adresi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN