Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gazi'de estetik dönemi

Giriş Tarihi: 31.5.2014

Özel Gazi Hastanesi, dermokozmetik uygulamalar ve estetik lazer uygulamaları birimi ile de hasta kabul etmeye başladı

12 yıldır başta İzmir ve Ege Bölgesi'ne olmak üzere Türkiye geneli ve Avrupa ülkelerine sağlık turizmi hizmeti veren Özel Gazi Hastanesi Dermatoloji Polikliniği, bünyesinde dermokozmetik uygulamalar ve estetik lazer uygulamaları birimi ile de hasta kabul etmeye başladı. Birim sorumlusu Dermatolog Dr. Salih Çetiner, amaçlarının hastalarına kozmetik dermatoloji ve estetik lazer uygulamalarında da hastane koşullarında en iyi hizmeti vermek, birimlerine başvuran her hastanın mutlu ayrılmasını sağlamak olduğunu söyledi.

SON TEKNOLOJİ

Birimlerinde dermokozmetik uygulamalarda ve estetik lazer uygulamalarında ileri teknolojilerin yardımıyla çok fazla uygulama yapma olanağına sahip olduklarını belirten Dr. Çetiner, "Bu uygulamalar için çok farklı lazer sistemleri ortaya çıktı. Bunlar günümüzde çok sık kullanılıyor ve gözle görülür bir şekilde iyi sonuçlar alınıyor. Kliniğimizde kullanacağımız cihazlar dünyada gelişmiş merkezlerde kullanılan ileri teknoloji ürünleridir" dedi.

GÜVEN VERECEĞİZ

Amaçlarının başta İzmir halkı olmak üzere ülkemize ve Avrupa'ya açılarak sağlık turizmi alanında da kaliteli ve sağlıklı koşullarda iyi sonuçlar veren sağlık hizmeti vermek olduğunu belirten Dr. Çetiner, "Günümüzde dermatoloji uygulamaları bazı merkezlerde sağlıksız koşullarda, eğitimsiz ve deneyimsiz kişiler tarafından yapılmakta. Bu uygulamalar istenmeyen sonuçlara yol açabilmektedir. Bizim başta en büyük amacımız uzman hekimler, özellikle de dermatolog ve estetik cerrahi hekimleri kontrolünde doğru kişiye doğru medikal aletleri, lazer sistemlerini uygulayarak doğru tedaviyi sağlıklı ve zarar vermeyecek şekilde uygulamaktır. Artık insanlar hastane koşullarında dermokozmetik uygulamaları talep ediyorlar" dedi.

UZMAN KADRO

Hastanelerindee profesyonel bir ekip olduğuna vurgu yapan Dr. Çetiner, "Ekibimizde bu işin doğru eğitimini almış, profesyonelce uygulama yapan dermatoloji doktoru, hemşireler ve estetisyenler bulunuyor. Gazi hastanesinin bu konuda sağlık ve fiziki koşulları üst düzeyde bulunmaktadır" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gazi'de estetik dönemi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN