Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çağın kazanç kapısı: Network Marketing

Mega Holdings'in web sitesi satış sistemiyle çok sayıda genç, binlerce lira kazanma fırsatı buldu. Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Öpengin, "Bu, piramit sistemlerden ağzı yanan ve Network Marketing'e inancını yitiren insanlarımız için büyük fırsat" dedi

Giriş Tarihi: 27.6.2014
NETWORK Marketing alanında iş yürüten Hong Kong merkezli Mega Holdings'in Türkiye ve Avrupa merkezini oluşturan Mega Grup Bilişim Ağ Pazarlama ve İnternet Hizmetleri 2011 yılında kuruldu. Yönetim Kurulu Başkanı genç bir girişimci olan Mesut Öpengin. Türkiye'de network marketing pazarında resmi olarak faaliyete başlayan şirket, yürürlüğe giren 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun'la birlikte yasal zemine de oturdu. Ataşehir Silence Hotel'de yaklaşık 1000 çözüm ortağının katıldığı Çözüm Ortakları Çalıştayı organize eden Mega Grup Bilişim, 4 gün boyunca çalışanlarına en hızlı nasıl web sitesi yapabileceklerini ve nasıl tüketici mağduriyeti yaşatmadan daha iyi para kazanabileceklerini anlattı.

ÜRÜN SATIŞI PRİM GETİRİYOR
Mega Holdings dünyasının pazarlama ağına katılmak için şirketin 'ürün' olarak tanımladığı bir web sitesi altyapısı satın almanız eğitimini tamamlayıp bilinçli bir web sitesi kullanıcısı olmanız gerekiyor. Size, 250 dolar (1 yıllık) ve 750 dolarlık (3 yıllık) iki paket sunan şirket, 1 adet domain, sınırsız hosting, sınırsız mail ve sınırsız data transfer hakkını sözleşme ile garanti ediyor. Web sitesini satmakla kalmıyor, verdiği ücretsiz eğitimle o siteyi kullanmayı ve güncellemelerini yapabilmeyi de öğretiyor. Ürünü alan müşteri, oluşturduğu satış ağıyla şirkete tavsiye yoluyla yeni müşteriler kazandırdıkça her satıştan kazanç elde eder, dolaylı referans yoluyla da her satıştan ayrıca kazanç elde ediliyor.

"PİRAMİTLE İLGİMİZ YOK"
Mega Holdings'in aynı zamanda Avrupa sorumlusu da olan MEGA Grup Bilişim Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Öpengin, piramit sistemlerle kesinlikle bir ilgilerinin bulunmadığını ifade etti. 'Everbody can design, everybody can creat web site' sloganıyla yola çıktıklarını belirten Öpengin, "Piramit yapılarını yasaklayan 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun, bu tür yapıları temizleyecek. Biz zaten her zaman yasal çerçevede çalışıyorduk" ifadelerini kullandı. Mega Holdings ile tanışan çok sayıda genç hayalini kurduğu bir yaşamla tanışma fırsatı yakaladı. 23 yaşındaki Sevgi Cansın Türedi, öğrenim gördüğü Marmara Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünü dondurdu. Türedi, "Mega Holdings ile web tasarımını öğrendim, kendi sitemi yaptım. İçime kapanıktım. Kendime güvenim geldi. Top Leader oldum. Arabamı aldım, aileme de maddi destek veriyorum. Artık rahat imkanlarla okulumu bitireceğim" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çağın kazanç kapısı: Network Marketing
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN