Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Göztepe'den sıfır borç açıklaması

SGK'nın borçlular listesinde gösterdiği Göztepe Sportif Yatırımlar A.Ş., açıklama yaptı. Söz konusu borçların, tasfiye edilen Dinç Bilgin'e ait Göztepe Spor Hizmetleri A.Ş.'nin olduğunu duyurdu

Giriş Tarihi: 27.6.2014
Sosyal Sigortalar Kurumu tarafından önceki gün en borçlu 20 kulüp arasında 8. sırada gösterilen Göztepe ile ilgili Göztepe Sportif Yatırımlar A.Ş'den açıklama yapıldı. Açıklamada söz konusu borcun 2007 yılından önce Dinç Bilgin dönemine ait Göztepe Spor Hizmetleri A.Ş isimli TMSF tarafından devralınan ve tasfiye edilen Göztepe Spor Hizmetleri A.Ş'ye ait olduğu vurgulanılarak 2007 yılından beri faaliyet gösteren Göztepe Sportif Yatırımlar A.Ş ile hiç bir ilişkisinin olmadığı vurgulandı.

UEFA BELGESİ ALINDI
Borçlar Bilgin döneminin Göztepe Sportif Yatırımlar A.Ş'nin 2007 yılından buyana SSK'ya, vergi dairesine, futbolcuya ve herhangibi bir firmaya borcunun bulunmadığı ve bu nedenle de UEFA lisans belgesinin verildiği belirtildi. Açıklamada, "Göztepe Sportif Yatırımlar A.Ş sıfır borçla faaliyet gösteren örnek kulüplerden birisidir. Bu tür açıklamalar kulübümüzün marka değerine zarar vermektedir. Taraftarlarımızın, camiamızın ve kamuoyunun bilgisine sunuyoruz" denildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Göztepe'den sıfır borç açıklaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN