Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kadın girişimciler güçbirliği yapacak

TOBB İzmir Kadın Girişimciler Kurulu ile Antalya Ticaret ve Antalya İl Kadın Girişimciler Kurulu, iş birliği kararı aldı

Giriş Tarihi: 27.6.2014
TOBB Antalya İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Işık Yargın ve İcra Komitesi üyelerinden Mine Bayram Bilgici, Nesrin Fidan, Nur Kaya, Serap Kocaoğlu, Serpil Peker Ulutaş ve Yeliz Gül Ege geçtiğimiz günlerde, İzmir Ticaret Borsası'nı ve TOBB İzmir Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Betül Elmasoğlu ve İcra Komitesi üyelerini ziyaret etti. Ziyaret esnasında kurul çalışmaları ve üyelerin faaliyetleri hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Toplantıda, Antalya ve İzmir ekseninde ortak projeler yürütülmesi konusunda görüş birliğine varılarak, iki kurulun kardeş kurul olması yönünde karar alındı. Betül Elmasoğlu, iki kurul arasında oluşturulacak sinerji sayesinde başarılı projelere imza atacaklarına inandığını belirtirken, Işık Yargın ise İzmir Kadın Girişimciler Kurulu ile her alanda işbirliğine açık olduklarını belirtti. Ayrıca en kısa zamanda Başkan Elmasoğlu ve kurul üyelerini Antalya'da misafir etmeyi dilediklerini söyledi.

ANTALYA'YA DAVET ETTİ

Ziyarette ayrıca, TOBB İzmir Kadın Girişimciler Kurulu İcra Kurulu Üyeleri Sonnur Kırmızıoğlu, Zeliha Toprak, Işıl Nişli, Aysel Öztezel, İcra Kurulu üyesi ve İzmir Ticaret Borsası Genel Sekreter Yardımcısı Pınar Nacak ve Başkanlık Danışmanı Dilara Sürgü de yer aldı. Başkanların konuşmalarının ardından İzmir ve Antalya Kadın Girişimciler Kurulu Üyeleri iş hayatlarında temsilcisi oldukları sektör ile kurulda yaptıkları faaliyet ve projelerle ilgili sunumlarını yaptılar.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kadın girişimciler güçbirliği yapacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN