Egepol, 5 yılda beş kat büyüdü

Giriş Tarihi: 1.8.2014

Ek binalarını devreye sokmaya hazırlanan Özel Egepol Hastanesi, yatırımlarla birlikte istihdam sayısını da artırmaya hazırlanıyor. Yatak sayısı 151 olacak

Egepol Hastanesi kuruluşundan bu yana geçen 5 yılda kapasitesini 5 kat artırdı. 5 yıl önce, 28 yatak kapasitesi ve 8 poliklinik ile yola çıkan Egepol Hastanesi, bugün yatak sayısını 151'e, poliklinik sayısını ise 46'ya yükseltti. Özel Egepol Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Necip Nasır hizmete açmayı planladıkları ek binaları, kısa süre içinde İzmirlilerle buluşturacaklarını kaydetti. Nasır, ek binaların devreye girmesiyle 450 olan personel sayısını da 500'e yükselteceklerini dile getirdi.Necip Nasır, yeni yatırımla, yenidoğan yoğun bakım yatağı sayısını da 30'dan 48'e yükselterek, Ege ve İç Anadolu'nun, bu alandaki en büyük özel hastanelerinden biri konumuna geleceklerini kaydetti. Özellikle kalp damar cerrahisi alanında gerek profesyonel hekim kadrosu, gerekse teknolojik ekipman anlamında ciddi atılımlar yaptıklarını belirten Nasır, "Ek binaların devreye girmesiyle ameliyathane sayısını da 3'ten 6'ya çıkaracağız. 4 ay sonra tamamlanacak bu yatırımın ardından hastanemizde toplamda 75 olan yatak sayısını 151'e ulaştırmış olacağız" diye konuştu. Yeni yatırımla, sadece yatak sayısı ve teknoloji alanında değil, insan kaynağı ve istihdam anlamında da büyüyeceklerini dile getiren Necip Nasır, kalp damar cerrahisi, nükleer tıp, girişimsel radyoloji ve patolojiyi de içeren yeni tıbbi birimlerle, İzmir ve Egeliler'e sağlık alanında geniş bir alanda hizmet vereceklerini sözlerine ekledi.

29 BRANŞTA HİZMET

Kalp ve Damar Cerrahisi, Nükleer Tıp, Patoloji, Acil, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Enfeksiyon Hastalıkları, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Endokrinoloji, Gastroentereloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Nöroloji, Göğüs Hastalıkları, Ortopedi, Plastik Cerrahi, Radyoloji, Ruh Sağlığı Biyokimya, Üroloji, Göğüs Cerrahisi ve Mikrobiyoloji.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Egepol, 5 yılda beş kat büyüdü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN