Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kaliteli yaşama öncülük ediyor

2011'de kurulan Akot Güvenlik ve Bilişim Sistemleri; ev ve iş yerlerinde, rahat ve huzurlu yaşam adına 7 gün 24 saat boyunca hizmetini sürdürüyor

Giriş Tarihi: 15.8.2014
Akot Güvenlik ve Bilişim Sistemleri; 2011 yılından bu yana "Müşteri Memnuniyetinin Sürekliliği Esastır" ilkesi ile sektörde Harun Keskin önderliğinde hizmet veriyor. Bu ilke çerçevesinde görev ve sorumlulukların satış ile başlayıp teknik destek ile sona ermediğinin bilincinde olduklarını belirten firma yetkilileri, "Bu nedenle satış ve destek ekibimizle sektörümüzde fark oluşturmak adına çalışarak hizmet vermekteyiz" dedi. Günümüzde güvenlik ve kontrol sistemleri, artan suç oranları, profesyonel suçlar sebebi ile çok büyük bir ihtiyaç haline gelmiştir. Can ve mal güvenliğini tehdit edici girişimlere karşı koymadaki anlık gecikme ve ihmal çok ciddi ve ağır sonuçlar doğurabilmektedir. Bu ihtiyaç sonucunda her gün artan bir pazar ve buna bağlı olarak birçok yeni firmanın oluşması kaçınılmazdır. Bu gelişmelerin yakın takipçisi olduklarını vurgulayan firma yetkilileri, "Farklı bir duruş sergilemek adına, güncel teknolojik gelişmeleri çok yakından takip etmekte ve son teknoloji ürünlerin ithalat, montaj ve servis işlerini en mükemmel şekilde yapmak için mühendis, teknik personel kadrosunu her gün biraz daha arttırmaktadır. Firmamız CCTV (Kapalı devre kamera kontrol sistmleri), PDKS (Personel takip sistmeleri), yangın tespit ve alarm sistemleri, hırsız alarm sistemleri, plaka tanıma sistemleri, mağaza ve ürün güvenlik sistemleri, görüntülü diafon sistemlerinin ithalatı, turnike ve bariyer sistemleri montajı ve servisi işlerini 3 ekip toplam 20 kişi ile 7/24 kesintisiz yürütmektedir" dedi.

REFERANSI KUVVETLİ

Kısa zamanda Ege başta olmak üzere birçok çevre illerde özellikle kurumsal yapılarda görev aldıklarını söyleyen yetkililer; "Saygılı Rulman Fabrikaları, Abp Makina, Erbil Süel Mağazaları, Nevzat Onay Mağazaları, Odak Optik Mağazaları, Artı Optik Mağazaları, İzbaş Serbest Bölgesi, Denizcilik Müsteşarlıkları, Ak Teknik kuruşuları, Çelik Avm Mağazaları bu kısa süre içinde seri olarak bitirmiş olduğumuz kurumsal işlerden sadece birkaçıdır. Bu projeler içinde özellikle İzbaş Serbest Bölge kablosuz IP sistem CCTV projesi, hem firmamızın profesyonel kadrosunun kendini ispatı, hem de çok büyük ve engebeli bir arazinin kablosuz IP kamera ile kontrolünün yapılabilirliği ispatı adına güzel bir örnek oluşturmuştur."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kaliteli yaşama öncülük ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN