Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İkinci el araçta zirvede

Gaziemir'de ikinci el otomobil sektöründe hizmet veren Diverso Auto, geniş ürün yelpazesindeki lüks ve orta sınıf araçlarda sunduğu avantajlarla, ziyaretçilerini mutlu etmeye devam ediyor

Giriş Tarihi: 16.8.2014
İzmir'de ikinci el otomotiv sektörüne farklı bir soluk getiren Diverso Auto, ziyaretçilerine verdiği hizmet, sağladığı güven ve araçların arzu edilen temizlikte olması sebebiyle uğrayanların vazgeçemediği adres oldu. 600 metrekare güvenlikli kapalı alanda, iklim koşullarından etkilenmeden, her türlü tehlikeden uzak muhafaza edilen araçlar özellikle konsinye araç alışverişini tercih eden müşteriler içinde farklı bir atmosfer ve güvenlik sunuyor. Diverso Auto bünyesinde bulunan araçların tamamı yüzbir nokta ekspertiz raporlu olarak ziyaretçilerine sunuluyor. Böylece yeni araç almak veya araç takas etmek isteyen tüketiciler tercih ettikleri aracın tüm detayları hakkında geniş bilgi sahibi oluyor ve yeni araçlarına gönül rahatlığıyla sahip oluyorlar. Çoğunlukla üç yaşını geçmemiş araçlar, lüks segmentte anlaşmalı bayilerden gelen az kilometreli yönetici araçları, her türlü yaşam tarzına hitap eden geniş ürün yelpazesi ve marka seçenekleri Diverso Auto'da aynı çatı altında buluşuyor. Sadece "0" km temizliğinde, hasarsız, boyasız, orjinal araçları bünyesinde bulunduran Diverso Auto'nun bu konuda gösterdiği hassasiyet ziyaretçilerinin ilgi odağı devam ediyor.

ÖDEME KOLAYLIĞI
Farklı araçlarla takas imkanıda sunan Diverso Auto, takas teklif edilen araçları "öncelik ziyaretçi memnuniyeti" perspektifiyle değerlendirerek ve farklı seçenekler sunarak ziyaretçilerini mutlu ediyor. Diverso Auto farkını konsinye satışlarda da müşterine büyük hızla dönüş yaparakta ortaya koyuyor. Diverso Auto, araç satışlarında müşterilerine en cazip oranlarla banka kredisi imkanı ve kredi kartıyla taksitli satış imkanıda sunuyor. Kredi konusunda anlaşmalı banka ve kurumlar aracılığıyla müşterilerine talep doğrultusunda aynı gün içinde esnek ödeme seçenekleri ve en cazip ödeme fırsatıyla geri dönüş sağlayan Diverso Auto, ziyaretçilerini hiç yormadan tüm işlemlerde yardımcı oluyor. Ayrıca genişletilen araç marka ve seçenekleriyle ziyaretçilerine hitap eden Diverso Auto'nun hizmetleri bunlarlada sınırlı kalmıyor. Müşterilerinin talepleri doğrultusunda her marka her model aracın tüm aksesuar, donanım detaylı bakım konularında da ekstra hizmet veriyor.

DİGİTAL YENİLİKLER

Diverso Auto'nun tercih edilme sebeplerinden biriside yöneticilerin teknoloji ve bilişim sistemlerine verdiği önem ve yaptığı yatırımda gizli. Diverso Auto markasına özel geliştirilen sektöryel yazılım sayesinde Diverso Auto Türkiye'nin birçok yerindeki alıcılara, ilgilendikleri araçların detayları hakkında otomatik bilgi vererek ve araçların bütün detaylarının fotoğraflarını servis ederek hem alıcıya hem satıcıya zaman kazandırıyor. Konusunda uzman ve güleryüzle hizmet veren firma yetkilileri, "Ziyaretçilerimiz arzu ettikleri model araçlarla çatımız altında buluşurken, Diverso Auto ailesine katılan tüm dostlarımızın yorulmadan ve mutlu ayrılmaları tek düşüncemizdir. Otomotiv sektöründeki tüm yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek en doğruyu, en güzeli en uygun bedelle ziyaretçilerimize sunmak için bütün gücümüzle çalışıyoruz" dedi. İkinci el otomobil piyasasına girdiği günden beri "Kusursuz Araç, Son Sürat Hizmet" anlayışıyla yoğun bir şekilde çalışan Diverso Auto çizgisinden şaşmadan, titizlikle hizmet vermeye devam ediyor. Ziyaretçilerine zaman kazandıran, alım satım işlerinde bekletmeyen, teknolojiye yaptığı yatırımla son sürat geri dönüş sağlayan, arzu edilen temizlikte ve piyasa değeri yüksek araçları güleryüzlü ve profesyonel hizmet anlayışıyla müşterilerine sunan Diverso Auto kurumsal çizgisiyle başta İzmirliler olmak üzere tüm Egelilerin ilgi odağı olmaya devam ediyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İkinci el araçta zirvede
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN