Türkiye'nin en iyi haber sitesi

LPG'li araçlara ücretsiz bakım

Zavoli ve stratejik ortağı Shell; Türkiye genelinde LPG'li bütün araçlara ücretsiz sızdırmazlık testini uygulamaya başladı

Giriş Tarihi: 28.8.2014
Türkiye'de ilklerin akaryakıt dağıtım şirketi Shell ile İtalya'nın dünyaca ünlü enjeksiyonlu otogaz sistemleri Zavoli'nin sratejik ortaklığı ülke genelinde büyük bir kampanyaya dönüştü. LPG'li araçlara ücretsiz sızdırmazlık testi uygulamaya başlayan şirketlerin uzmanları sürücüleri de bilgilendiriyor. Zavoli Şirketler Grubu Genel Müdür Yardımcısı Mesut Ezer, 20 ilde 42 istasyonda başlayan ücretsiz sızdırmazlık testlerinin LPG araçlar için çok önemli bir hizmet olduğunu belirtti, şunları söyledi; "Shell'in otogaz sektörüne girmesi çok önemsediğimiz bir birikimi ve deneyimi de beraberinde getirdi. Stratejik ortaklığımız bazı sosyal sorumluluk projeleriyle devam ediyor. LPG'li araçlara sızdırmazlık testi uygulamamız da sayıları milyonlarla ifade edilen LPG'li araçları genel sağlık kontrolünden CHECK UP geçirilmesi anlamına geliyor. Kampanyamız bir program dahilinde ülke genelinde yaygınlaşacak. Araçları kontrolden geçiren uzmanlarımız sürücüler de bilgilendirmeye gayret ediyorlar. Bu tamamen bir sosyal sorumluluk uygulamasıdır."

SÜRPRİZİ DE VAR!

Otogazlı araç kullananları bir de sürpriz beklediğini vurgulayan Ezer, "Tüm Shell istasyonlarında Shell AutoGas alanlar Shell Helix'teki büyük indirimden faydalanacak. Shell AutoGas alanlar 4 litre Shell Helix HX7 G ve 4 litre Shell Cam Suyu'nu 96 TL yerine 70 TL'ye; 1 litre Shell Helix HX7 G ve 1 litre Shell Cam Suyu'nu ise 28 TL yerine 20 TL'ye alabilecek" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
LPG'li araçlara ücretsiz bakım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN