Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Lojistik teması, tam isabet'

Giriş Tarihi: 4.9.2014
İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, İzmir Enternasyonel Fuarı'nı ziyaret etti. İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Cüneyt Güleç ve Yönetim Kurulu Üyesi Ali Yılmaz ile birlikte fuardaki stantları dolaşarak yerli ve yabancı katılımcılarla görüşen Demirtaş, İEF'de her yıl ayrı bir tema belirlenmesinin, fuarın ticari boyutunun canlandırılması için güzel bir adım olduğunu belirtti, "Bu seneki tema lojistik. Lojistik hizmetleri son yıllarda baş döndürücü bir hızla gelişen Türkiye, ana ticaret yollarının kesiştiği özel konumu ve bölgesinde giderek artan ticari ve ekonomik etkinliği ile geleceğin 'lojistik merkezi' olma yolunda en güçlü adaylardandır. Akdeniz, Ege ve Karadeniz'in kesiştiği noktada yer alan İzmir'in lojistik sektöründeki avantajlı konumu göz önünde bulundurulursa, bu temanın kentimiz için son derece doğru bir tema olduğu kabul edilecektir. Önümüzdeki yıllarda bu etkinliklerin artarak devam edeceği inancındayım" diye konuştu.

BU SOKAK ÇOK EĞLENCELİ
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin 83. Enternasyonal Fuar'ında kurduğu "Belediye Sokağı" ziyaretçi akınına uğruyor. Büyükşehir Belediyesi tarafından uygulanan projelerin yanı sıra teknolojinin eğlenceli boyutunun da ziyaretçilere sunulduğu sokakta en çok ilgiyi "Atam Yanımda" ile "Hepsi Yanımda" bölümleri çekiyor.

MENDERES'TE İLK HEYECAN
Menderes Belediyesi 83. İzmir Enternasyonal Fuarı'nda 2 No"lu holde yer alan standında vatandaşlarla buluşmasını sürdürüyor. Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu da, stantta vatandaşlarla tek tek ilgileniyor. Menderes'in Görece Mahallesi'nde yapılan nazar boncuklarını vatandaşlara hediye eden Başkan Soylu, ilçeyle ilgili vatandaşların sorun ve görüşlerini de dinliyor. Fuarda ki ilginin kendilerini memnun ettiğini ifade eden Başkan Soylu, "1952 yılında kurulan bir belediye ilk kez İzmir Enternasyonal Fuarı'na katılım gösteriyor. Menderes'e ilkleri yaşatacağımızı söylemiştik ve yine bir ilki yaşatarak 83. İzmir Enternasyonal Fuarı'na katıldık" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Lojistik teması, tam isabet'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN