Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Böyle sevgi olmaz'

Manisaspor Başkanı Abdullah Mergen, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün kulübe mesafe koyduğunu belirtti, "Üzülerek söylüyorum ama böyle Manisaspor sevgisi olmaz" dedi

Giriş Tarihi: 9.9.2014
Manisaspor Kulüp Başkanı Abdullah Mergen, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'den tutun, yönetimi devirme adına yapılan imza kampanyasına kadar gündemi sarsacak önemli açıklamalar yaptı. Kulüpte fitne, fesata asla taviz vermeyeceklerini vurgulayan Mergen, "Bu yönetim son 7-8 yılda kulübün başına gelen en namuslu en düzgün yönetim" dedi.

"kayyuma giderdi"
Mergen, şöyle devam etti: "Bu kulübün namusunu kurtarmak için 4.5 milyon liralık da borç ödedik. 3 puanımız silinecekti, 1 milyon lirayı yatırıp engelledik. Şimdi önümüzde 250 bin liralık bir ödeme var. Bunu ödeyip, bir puan silme cezasından da kurtulacağız. Bu kulüp ehil ellere geçmeseydi, kayyuma giderdi." Ortak paydanın Manisaspor olduğunu, kentin takımına herkesin sahip çıkması gerektiğini vurgulayan Mengen, Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ü eleştirdi, "Kongreden sonra iki kez randevu istedik ama Cengiz Bey'e altın tepside Manisaspor sunulmadığı için kendileri zat-ı alileri kırılmış, darılmış. Kaldı ki kongreden hemen sonra herkesten önce onun buraya koşması lazımdı. Böyle bir Manisaspor sevgisi olmaz. Kongre sonrası 'Haydi bakalım birlikte hareket edelim' demesi lazımdı" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Böyle sevgi olmaz'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN