Önceliğimiz sağlık

Giriş Tarihi: 13.9.2014

Piyasadaki sağlıksız kırtasiye malzemelerine karşı tüm velileri uyaran Özlem İnekçi, "Sağlık Bakanlığı onaylı kaliteli ve hesaplı ürünleri, tüketiciyle buluşturuyoruz" dedi

Okulların açılmasına az bir süre kala velileri alışveriş telaşı sardı. Özellikle piyasada artan kanserojen kırtasiye maddeleri yüzünden endişeli olan veliler, sağlıklı ve hesaplı kırtasiye ürünlerinin peşinde. Geleceğimiz olan çocuklarımızın sağlığını ön plana aldıklarını vurgulayan Can Mağazaları'nın Kırtasiye Bölümü Müdürü Özlem İnekçi, "Sağlık Bakanlığı'ndan onaylı kaliteli ürünlere ekonomik fiyatlarla raflarımızda yer veriyoruz. Anasınıf öğrencisinden üniversite öğrencisine kadar tüm öğrencilerimizin eğitim döneminde ihtiyacı olan okul ürünlerini zengin bir çeşit yelpazesi ile değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz" dedi.

HEDİYE KAMPANYALARI

Fon kartonundan çantaya, boya kaleminden oyun hamuruna, kalemlikten mataraya kadar olan bütün okul kırtasiye ürünlerinde, çocukların sağlığını tehdit edecek hiçbir ürünü bulundurmadıklarını belirten İnekçi, her öğrenci ya da öğrenci adına alışveriş yapan velilerin, farklı ürün gruplarını beğenmesi veya yetenekleri doğrultusunda alım yaptıklarından hazır bir okul paketinin bulunmadığını fakat çok çeşitli marka ve ürün skalası sunduklarını söyledi. İnekçi, "Fiyat avantajıyla birlikte çeşitli kredi kartlarına 12'ye kadar taksit imkanı sağlayarak da velilerimizi az da olsa rahatlatıyoruz. Gün içinde de değişik ürün gruplarında indirimler veye hediye kampanyaları yapabiliyoruz" dedi.

ÇEŞİT ÇOK FAZLA
Yıllardır kaliteden ödün vermediklerini, bu yüzden en ünlü markaları bulundurarak İzmir'de prestijli kalem markalarının en fazla çeşidini bulunduran kırtasiye ünvanına sahip olduklarını belirtti. Dünyaca ünlü markaların sadece kalem gruplarında değil, Buck bıçakları, Viktorinox çakılar- çantaları, Opinel bağ bıçakları gibi daha birçok kişisel merak konusu olan ürünler de bulunduğunu ifade etti. Can Mağazaları'nın kırtasiye müdürü Özlem İnekçi, sözlerine şöyle devam etti: "Güleryüzle karşılandığınız 'Can'da kaliteli ürünleri, hızlı servisle ve uygun fiyata bulabilmeniz mümkün... Hayal ettiğiniz her şeyin üzerine baskılar yaparak onları daha özel hale getiren Can'a verdiğiniz siparişler, dilerseniz adresinize de teslim ediliyor. Yeni dönem okul hazırlıklarınızda rengarenk, eğlenceli, sağlıklı ve çok çeşitli okul kırtasiyesi ürünlerimizi, üstelik uygun fiyat ve taksit imkanları ile görmeden alışveriş etmeyin."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Önceliğimiz sağlık
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN