Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ne zaman açıklanacak?

AÖF final sınavı sonuçları için binlerce öğrenci heyecanla bekliyor.

Giriş Tarihi: 25.2.2013 10:36 Güncelleme Tarihi: 25.2.2013 15:01
9-10 Şubat tarihinde yapılan AÖF sınavı sonuçları hala açıklanmadı. İşletme ve iktisat başta olmak üzere birçok bölümün sonuçları bekleniyor. Açıköğretim sınavında uygulanan bütünleme sınavı kaldırıldı.

Öğrenciler sınavdan geçemezse seneye de aynı dersi alacaklar. Kimi öğrenciler "Otuz dakika sınava girdik 30 gündür sınav sonuçları bekliyoruz. Açıklansın artık." derken kimisi de "Bütünleme sınavının kaldırılması kabul edilemez. Geçemezsek ne yapacağız? Telafi hakkı da verilmedi." diyor.AÖF sınav sonuçları için herkes merak içerisinde. Vize sınavı 1 hafta içinde açıklanmıştı. Fakat final sınavı sonuçları henüz açıklanmadı. Eğer bir aday ilk sınava girmediyse bu final sınavından en az 70 puan almak zorunda. Hatta öyle ki alınan doktor raporları bile kabul edilmiyor.
Açıköğretim sınav sonucu açıklandığı an sabah.com.tr'de duyurulacaktır. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi sınav sonuçlarının açıklanacağı tarih hakkında ise belirli bir duyuru yok.

http://ogrenci.anadolu.edu.tr/tr/Login.aspx (Sınav sonuçları bu adresten açıklanacaktır.)

YAPILACAK DİĞER AÖF SINAVLARI

AÖF Bahar Dönemi Ara Sınavı
04 – 05 Mayıs
AÖF Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 01 – 02 Haziran 2013

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. , öğrencilerin merak içinde beklediği sınav sonuçları için kesin tarihi verdi. Kayıt yenilemelerin 11-22 Mart 2013 tarihleri arasında yapılacağını ifade eden Rektör Yardımcısı Özgür, "AÖF sınav sonuçları bu hafta içinde açıklanacak" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN