Bakan Avcı'dan öğrencilere tatil müjdesi

Giriş Tarihi: 16.5.2013 13:33 Güncelleme Tarihi: 16.5.2013 13:35

'da düzenlenen "2. Ulusal Hayvancılık ve Süt Ürünleri Fuarı"nın açılışına katılan Milli Eğitim Bakanı , nedeniyle, lise öğrencileri ile birlikte ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin de 20 Mayıs'ta tatil yapacağını söyledi.

Fuarın açılışının ardından Valiliği'ni ziyaret eden Bakan Avcı, burada yaptığı konuşmada öğrencilere tatil müjdesi verdi. Bakan Avcı, geçtiğimiz gün yapılan açıklamalarda bir yanlış anlaşılma olduğunu, 20 Mayıs tarihinde sadece lise öğrencilerinin değil, ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin de tatil yapacağını belirtti.

Bakan Avcı, "Bunu Burdur'dan açıklamak güzel olur diye düşünüyorum. 19 Mayıs Bayramı geliyor. Dün yapılan açıklamalarda yeterince netleştiremediğim ifadeden ötürü yanlış anlama söz konusu. nedeniyle yapılacak olan kutlamalara lise düzeyinde gençler katılıyor biliyorsunuz. İlkokul ve ortaokullar 23 Nisan bayramında daha çok katılıyorlar. Tatil konusuna gelince sadece liselere değil bunu düzeltiyoruz; ilkokul ve ortaokullarımız da 20 Mayıs günü tatil yapabilecekler" dedi.

Bakan Avcı'nın Burdur'daki ziyaretleri devam ediyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bakan Avcı'dan öğrencilere tatil müjdesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN