Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Konut sitesi yöneticilerine akademik program

Giriş Tarihi: 19.6.2013 17:29

Profesyonel site yöneticileri yetiştirmek amacıyla düzenlenen eğitim programı için , Avrupa Konutları ve Famcoturk Site Yönetim Hizmetleri ile ortak bir projeye imza atıyorlar.

Eğitim programı ile konut sitelerinin hukuki, mali, idari konularda ve saha hizmetlerinde ihtiyaç duyduğu yönetimsel eksikliği gidermek amaçlanıyor.

Toplu yapı çalışmalarının hız kazandığı bugünlerde kentsel dönüşüm planları insanların daha güvenli, daha temiz, daha bakımlı ve kendisini daha özel hissedebileceği yaşam ve iş alanları yaratma amacıyla projelendiriliyor ve hayata geçiriliyor.

Bu çerçevede, sakinlerin beklentilerini profesyonel yaklaşımlarla karşılayacak site yönetimleri alanında hizmet veren firmaların sayısı da artıyor. Famcoturk Site Yönetim Hizmetleri ve Arel si de Avrupa'da ilk ve tek olarak Eylül 2010 'da, işbirliği ile Konut Sitesi Yöneticileri Sertifika programını başlattılar. Bu güne kadar 5 dönemde 150 site yöneticisine eğitim verildi. Bu eğitimlere katılan site yöneticileri, eğitimde aldıkları bilgi ve formasyonu alt kadrolarına yansıtarak, akademik site yönetim yaklaşımını uygulamaya başladılar.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Konut sitesi yöneticilerine akademik program
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN