Türkiye'nin en iyi haber sitesi

, ve 'de yarın okullar tatil mi

Öğrencilerin merakla bekledikleri 20 Şubat yarın okullar tatil mi sorusu oldu. Öğrenciler yarın okulların tatil olup olmayacağını merak ediyor. 20 şubat yarın , ve 'de okullar tatil mi işte merakla beklenen sorunun cevabı

Giriş Tarihi: 19.2.2015 17:21
Sakarya, Bursa ve Kocaeli'de yarın okullar tatil mi
ve 'da ilk ve orta dereceli okullar bugün de tatil edildi. Yoğun kar yağışı nedeniyle bugün ilk ve orta dereceli okulların tatil edildiği Kocaeli ve Sakarya'da, olumsuz hava koşullarının devam etmesi nedeniyle ilk ve orta dereceli okullar için de yarın da tatil kararı alındı. Kocaeli Üniversitesi Röktürlüğü de yarın için tatil kararı aldı.

Kocaeli ve Sakarya Valilikleri, meterolojinin de kar yağışının gece ve yarın da devam etmesinin beklendiğini bildirmesi üzerine, ilk ve orta dereceli okulların yarın tatil edildiğini bu akşam saatlerinde duyurdu. Kocaeli Üniversitesi Rektörlüğü de yarın için tatil kararı aldı.Bursa Valiliği, gece beklenen yoğun kar yağışı nedeniyle, Bursa ve ilçelerinde 19 Şubat Perşembe günü, okul öncesi, ilk ve orta dereceli okullar ile rehabilitasyon merkezlerinde eğitim ve öğretime bir gün süre ile ara verdi. Valilik, aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli personel ile hamile çalışanlarıda idari izinli olacağını duyurdu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sakarya, Bursa ve Kocaeli'de yarın okullar tatil mi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN