Türkiye'nin en iyi haber sitesi

kayıt yenileme için son gün ne zaman? nasıl yapılır?

Giriş Tarihi: 15.10.2015 11:01 Güncelleme Tarihi: 16.10.2015 14:44
AÖF kayıt yenileme için son gün ne zaman? AÖF kayıt yenileme nasıl yapılır?

kayıt yenileme işlemleri 12 Ekim Pazartesi günü başladı. öğrencileri kayıt yenileme işlemini yaptıktan sonra ders ekle-sil işlemini yapabilecekler. Peki için son gün ne zaman? AÖF kayıt yenileme ve harç ödeme nasıl yapılır? Detaylar haberimizde...

öğrencileri için kayıt yenileme işlemleri 12 Ekim'de başladı. AÖF öğrencilerinin öğrencilik haklarının devam edebilmesi için kayıt yenileme işlemini mutlak suretle yaptırmaları gerekiyor. Peki için son gün ne zaman? AÖF kayıt yenileme ve harç ödeme nasıl yapılır? İşte detaylar!

AÖF kayıt yenileme için son gün ne zaman?

öğrencilerinin yaptırması gereken kayıt yenileme işlemleri 23 Ekim Cuma günü sona erecek. AÖF öğrencilerinin bu tarihe kadar kayıt yenileme işlemlerini gerçekleştirmeleri zorunlu. 23 Ekim tarihinden sonra hiçbir suretle mazeret kabul edilmeyecek ve kayıt yenileme işlemi yaptırılamayacak.

AÖF kayıt yenileme nasıl yapılır?

Güz Döneminde kayıt yeniletecek öğrencilere ders atamaları ders kodu sırasında 30 AKTS krediyi geçmeyecek şekilde Fakülte tarafından yapılacaktır. Öğrenciler tekrar ettiği dersler hariç, Fakülte tarafından atanan dersleri eksiltebilir veya toplam 45 AKTS krediyi geçmeyecek şekilde üst yarıyıldan ders ekleyebilir. Ders ekle-sil işlemi http://kayit.anadolu.edu.tr adresinden yapılacaktır. AÖF kayıt yenileme için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.


AÖF KAYIT YENİLEME İÇİN TIKLAYIN!

AÖF harç ücretleri ne kadar?

Anadolu Üniversitesi tarafından açıklanan rakamlara göre bu öğretim yılında öğrenciler her programa göre değişebilen tutarlarda harç ödemesi yapacak. Harç tutarları ise kayıt olunan programlara göre genellikle 205 liralık bir ücrete denk geliyor.

AÖF harç ödeme nasıl yapılır?

AÖF harç ödemeleri; Kredi Kartıyla (öğrenci sayfasından), Vakıfbank şubelerinden, ATM'lerinden (kartlı veya kartsız), 444 0 724 telefon bankacılığı veya İnternet bankacılığından gerçekleştirebilirler. Mazeretli kayıtların son günü olan 23 Ekim 2015 tarihinde İnternet, ATM ve Telefon Bankacılığından saat 23:30'a kadar, şubelerden ise mesai saati bitimine kadar ödeme yapılabilecektir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AÖF kayıt yenileme için son gün ne zaman? AÖF kayıt yenileme nasıl yapılır?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN