Türkiye'nin en iyi haber sitesi

öğrenci giriş ekranı

Giriş Tarihi: 9.12.2015 11:46
AÖF öğrenci giriş ekranı

Öğrencilerin merakla beklediği sınav giriş yerleri açıklandı.

Anadolu Üniversitesi() Güz Dönemi ara sınavı 12 -13 Aralık 2015 tarihinde gerçekleştirilecek olup, Güz Dönemi sonu sınavı 23-24 Ocak 2016 tarihinde yapılacak.

Bahar Dönemi ara sınavı 16-17 Nisan 2016 tarihinde yapılacak, Bahar Dönemi sonu sınavı ise 04-05 Haziran 2016 tarihinde yapılacak. 2015-2016 Tek ders sınavı ise 16 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleştirilecek.

İÇİN TIKLAYIN

AÖF SINAV GİRİŞ İÇİN GEREKLİ BELGELER

Öğrenciler sınava girebilmek için aşağıda sıralanan 3 belgeyi yanlarında bulundurmalıdırlar.

1-) Sınav Giriş Belgesi

2-)Öğrenci Kimlik / Tanıtım Kartı veya Sınavda Geçerli Öğrenci Kimlik Belgesi (Öğrenci kimlik/tanıtım kartını kaybeden öğrencilere kimlik veya tanıtım kartları hazırlanıncaya kadar sadece sınavlarda kullanılmak üzere fotoğraflı Sınavda Geçerli Öğrenci Kimlik Belgesi verilmektedir. Kimlik/tanıtım kartı başvurusu yapmayan öğrencilere bu belge verilmeyecektir.)

3-) Fotoğraflı ve Onaylı Özel Kimlik Belgesi

(Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, pasaport, zorunlu askerlik görevini ifa eden er/erbaşlar ile askerî öğrenciler için askerî kimlik belgesi (muvazzaf askerler hariç), Türk vatandaşlığından izin ile ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait pembe/mavi kartlar)

Sınava giriş için gerekli bu üç belgeden biri bile eksik olsa öğrenci sınava alınmaz!

Öğrenciler, Sınav Giriş Belgesini (http://aof.anadolu.edu.tr) adresinin Öğrenci Girişi bölümünden TCKN ve şifreleri ile giriş yaparak sayfalarından veya AÖF bürolarından alabilirler.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AÖF öğrenci giriş ekranı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN