sınav soruları ve cevapları açıklandı mı? (2015 Güz Dönemi)

Giriş Tarihi: 14.12.2015 10:29 Güncelleme Tarihi: 14.12.2015 14:41
AÖF sınav soruları ve cevapları açıklandı mı? (2015 Güz Dönemi)

sınavları 12-13 Aralık tarihinde yapıldı. AÖF öğrencileri sınavlar sonrasında nı merak ediyor. Anadolu Üniversitesi AÖF sınav soruları ve cevaplarını ne zaman açıklayacak? İşte AÖF sınav soruları ve cevapları ne zaman açıklanacak sorusunun cevabı!

Güz Dönemi ara sınavlaı 12-13 Aralık tarihinde yapıldı. Öğrenciler sınav stresiini geride bırakırken; şimdi de sınav sonuçları büyük bir merakla bekleniyor. Sınav sonuçları sınavın yapıldığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde AÖF sistemi üzerinden yayınlanıyor.

AÖF ara sınav soruları ve cevaplarına ise yayınlandığında AÖF öğrenci sistemine kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak ulaşabilirsiniz.

AÖF SINAV SORULARI VE CEVAPLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AÖF sınavları nasıl değerlendirilir?

AÖF sınavlarının değerlendirilmesi ve ders geçme sistemi Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri eğitim-Öğretim ve Sınav Yönetmeliği ile bu yönetmeliğin verdiği yetkiye istinaden hazırlanan Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri Eğitim-Öğretim ve Sınav Uygulama Usul ve Esasları ve Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakülteleri Öğrenci Değerlendirme Sistemi'ne göre belirlenir.

AÖF sınavlarında soru kitapçığı ve cevap kâğıdı olarak iki tür belge kullanılmaktadır. Sınavların değerlendirilmesi, notların kaydı, çizelgelere geçirilmesi, saklanması, öğrenci kütüklerine yazımı ve öğrencilere duyurulmasında bilgi işlem yöntemleri kullanılır.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AÖF sınav soruları ve cevapları açıklandı mı? (2015 Güz Dönemi)
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN