Türkiye'nin en iyi haber sitesi

12 Aralık 2015 sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Aralık ayı içerisinde yapılan sınavının 5. si 12 Aralık 2015 tarihinde gerçekleşti. MEB Ehliyet Sınavı Sonuçları ne zaman açıklanacak? Ehliyet sınavına girenler bu sorunun cevabını araştırıyor.

Giriş Tarihi: 15.12.2015 17:09
12 Aralık 2015 ehliyet sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak, 12 Aralık 2015 MTSAS-6 ehliyet sınav sonuçları açıklanma tarihi haberimzide.

Ehliyet sınavı sonuçları açıklandı mı? ne zaman açıklanacak sorusu 2015 yılının son ehliyet sınavına giren adayların ortak soruları arasında yer alıyor. 12 Aralık 2015 tarihinde yapılan ehliyet sınav sonu��larının açıklanma tarihi belli oldu. Yıl içerisinde 6 dönem halinde yapılan Ehliyet sınavının son dönemi bugün gerçekleşti. Sürücü belgesi almak için sınava giren adaylar Ehliyet sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? sorusunu merak ettiler. Yılın gerçekleşen son ehliyet sınavının sonuçarı ile ilgili Milli Eğitim Bakanlığı'nın 2015 yılı sınav takvimine göre, 12 Aralık'ta gerçekleşen Ehliyet sınavı sonucu herhangi bir geçikme olmaması durumunda 22 Aralık 2015 tarihinde açıklanacak. Sınav sonuçları açıklandığında haberimizde bulabilirsiniz.

EHLİYET SINAV SONUÇLARI AÇIKLANIYOR

Ehliyet sınavının yılın en son oturumunun sona ermesinin ardından gözler Ehliyet sonuçlarının açıklanmasında oldu. Motorlu taşıtlar sürücü sınavları yıl içerisinde 6 dönem halinde yapılmaktadır. Aralık ayı içerisinde yapılan Ehliyet sınavının 5. si 12 Aralık 2015 tarihinde gerçekleşti. MTSAS-6 sınavına giren sürücü adayları sınav sonuçlarını heyecanla bekliyorlar. Milli Eğitim Bakanlığı'nın sınav takvimine göre Ehliyet sınav sonuçları 22 Aralık 2015 Salı günü açıklanacak.

Geçtiğimiz günlerde ehliyet sınavının Aralık ayı içerisinde içerisinde içerisindeki 6. oturumu gerçekleşti. 12 Aralık 2015 Cumartesi günü yapılan sınava sürücü belgesi almak isteyen adaylar katıldılar. Sınav sonrasında adaylar sınavda kaç doğru soru yaptıklarını öğrenebilmek için Ehliyet Sınavı Soru ve Cevaplarını ve cevap anahtarlarını merak ettiler. Adaylar ehliyet sınav sonuçlarını ve ehliyet sınav soru ve cevaplarını milli eğitim bakanlığının resmi internet sitesi http://www.meb.gov.tr/meb öğrenebilecekler. Ehliyet sınav soru ve cevapları için aşağıdaki linki tıklayın.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
12 Aralık 2015 ehliyet sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN