Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ile sınav sonuçları nasıl öğrenilir?

Giriş Tarihi: 11.12.2015 16:59 Güncelleme Tarihi: 16.12.2015 16:42
E-Okul VBS ile sınav sonuçları nasıl öğrenilir?

() ile sınav sonuçlarını öğrenebilirsiniz. üzerinden TEOG sınav sonuçlarını öğrenmek çok kolay. Peki e-Okul ile TEOG sınav sonuçları nasıl öğrenilir? E Okul üzerinden hangi bilgilere ulaşılır? Detaylar haberimizde...

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) () sayesinde sınav sonuçlarını öğrenmek mümkün. Bu sayede TEOG sonucunuza kolayca ulaşabilirsiniz. Peki vbs giriş ile TEOG sınav sonuçları nasıl öğrenilir? E-Okul üzerinden hangi bilgilere ulaşılır? İşte detaylar!

E Okul ile TEOG sınav sonucu nasıl öğrenilir?

E-Okul veli bilgilendirme sistemine giriş yapacak olan velilerin öncelikle https://e-okul.meb.gov.tr adresine erişim sağlaması gerekiyor. Bu sayfa açıldığında karşınıza çıkan panelde öğrencinin kimlik bilgileri ve okul numarasını kullanmanız lazım. Siteye erişim sağlandıktan sonra sayfanın sol tarafında menü ve bilgi alanlarının yer aldığı bir panel açılacaktır. Bu panel üzerinde "TEOG Sınav Sonuçları" başlığı karşınıza çıkacak. Bu başlığa tıklayarak TEOG sınav sonucunuza ulaşabilirsiniz. ne giriş yapmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.


E-OKUL VBS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN!

TEOG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

TEOG sınav sonuçları 2016 Ocak ayının ilk haftasında açıklanacak. Veliler ve öğrenciler TEOG sınav sonuçları açıklanır açıklanmaz e okul üzerinden kolaylıkla sınav sonuçlarını görüntüleyebilecekler. TEOG sınav sonucunuzu öğrenmek için yukardaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

E Okul VBS giriş ile hangi bilgilere ulaşılır?

E Okul veli bilgilendirme sistemi üzerinden şu bilgilere ulaşılabilir:

- devamsızlık durumları

- yazılı notları

- karne notları

- sınav tarihleri

- aldığı belgeler

- yıl sonu notları

- haftalık ders programı

- nakil durumu

- sınıf bilgileri

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
E-Okul VBS ile sınav sonuçları nasıl öğrenilir?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN