Türkiye'nin en iyi haber sitesi

çalışanları öğrendi

Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ) Sürekli Merkezi (CBÜSEM) ile A.Ş. arasında yapılan işbirliği çerçevesinde Vestel çalışanlarına eğitimi verildi.

Giriş Tarihi: 31.12.2015 14:08
Vestel çalışanları işaret dili öğrendi
çalışanları ö��rendi

'daki Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ) Sürekli Merkezi (CBÜSEM) ile Vestel A.Ş. arasında yapılan işbirliği çerçevesinde Vestel çalışanlarına işaret dili eğitimi verildi.

Vestel A.Ş. çalışanlarına verilen işaret dili eğitimi sona erdi. CBÜ Rektörlük Seminer Salonu'nda yapılan sertifika törenine Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Bilal Gümüş ve Prof. Dr. Birol Kovancılar, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Miynat, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Enver Atik, Fen Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Hatice Erdemir, merkez müdürleri ve Vestel İnsan Kaynakları Direktörü Semih Süslü katıldı. Törende konuşan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bilal Gümüş, Vestel ile yapılan eğitimin gelecekte yapılacak diğer işbirlikleri için başlangıç olacağına inandığını belirtti. Vestel İnsan Kaynakları Direktörü Semih Süslü de bu eğitimin, engelli çalışanları ile daha iyi iletişim sağlayacağını belirtti.

Tören, eğitimi başarıyla tamamlayan 25 katılımcıya 'İşaret Dili Sertifikası' dağıtımı ile sona erdi.Kaynak: DHA
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vestel çalışanları işaret dili öğrendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN