Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Anadolu Üniversitesi bugün açıklanır mı?

(Açık Öğretim Fakültesi) ne zaman açıklanır, tahminen hangi gün açıklanacak, daha önce hangi tarihlerde açıklanmıştı? gibi sorular ve 2016 AÖF ile ilgili merak ettiğiniz diğer konular haberimizde yer alıyor.

Giriş Tarihi: 29.1.2016 16:03 Güncelleme Tarihi: 12.2.2016 11:30
Anadolu Üniversitesi AÖF sınav sonuçları bugün açıklanır mı?
23-24 şubat tarihinde final dönemi sınavları gerçekleştirmişti. Türkiye'nin her tarafından AÖF sınavına gören öğrenciler için zaman zaman AÖF tarafından açıklamalar yapıldı.

SON DAKİKA: AÖF AÇIKLANDI!
HEMEN SONUÇLARI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN:
http://sabah.im/aofsonuclari


Bu açıklamalara göre bazı sorularda hata bulunduğu belirtilmişti. Bunla birlikte AÖF sınavlarının ne zaman açıklanacağı ile ilgili hiç bir açıklama yapılmadı. Büyük olasılıkla açıklama yapılmadan AÖF (Açık Öğretim Fakültesi) sınavlarının açıklanması bekleniyor.

Geçmişten bu yana AÖF'ün çoğunlukla 10-20 gün arasında sınav sonuçlarını açıkladığını biliyoruz. Bunu göz önüne alırsak her an sonuçlar açıklanabilir!

AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanıyor?


AÖF Final Dönemi Soruları ve Cevapları

AÖF SINAVINDA SORU HATALI ÇIKTI
AÖF sınavı geçtiğimiz hafta içerisinde sona erdi. Milyonlarca öğrenci 23-24 Ocak'ta AÖF güz dönemi final sınavına girdi. Sabırsızlıkla AÖF final sonuçları beklenirken Diplomasi Tarihi dersinde mükerrer soru krizi yaşandı.

Yüzbinlerce öğrencinin katıldığı Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nin (AÖF) dün yapılan 2015-2016 yılı Güz Dönem Sonu sınavında "mükerrer soru" krizi yaşandı. Kitapçık kodu 4715 olan Diplomasi Tarihi dersinin aynı sayfasındaki 14'üncü ve 19'uncu soruların cevaplarıyla birlikte içerik olarak aynı olduğu görüldü.

İKİ AYNI İÇERİKLİ SORU YAN YANA
14'üncü soruda "Uluslararası Enerji Ajansı aşağıdakilerden hangisinin bünyesinde kurulmuştur?" ifadesi yer alırken, cevapları a) OECD, b) NATO, c) OPEC d) BM e) AB şıklarından oluştu. Sayfanın siyah bir çizgiyle bölünmesiyle 2 sütun halinde koyulan ve 14'üncü soruyla yanyana gelen 19'uncu soruda "1975 yılında oluşturulan Uluslararası Enerji Ajansı aşağıdakilerden hangisinin bünyesinde kurulmuştur?" cümlesi cevabında ise a) NATO, b)OECD, c) AET, d) BM, e)AB seçenekleri vardı. Doğru yanıt olan "OECD" 14'üncü soruda "a", 19'uncu soruda ise "b" şıkkında yer aldı.

"Sonuçlar açıklandığı gibi bu sayfa üzerinden sınav sonuçları sayfasına erişebilirsiniz."

AÖF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Anadolu Üniversitesi AÖF sınav sonuçları bugün açıklanır mı?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN