Türkiye'nin en iyi haber sitesi

yapacak! Ondokuz Mayıs Üniversitesi personel alım başvuruları ne zaman?

yapacak. Ondokuz Mayıs Üniversitesi 42 tane öğretim üyesi personeli alacak. Peki Ondokuz Mayıs Üniversitesi personel alımları ne zamana, nasıl olacak? Hangi alanlardaki personeller başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman başlıyor ve ne zaman bitecek? İşte ile ilgili detaylar..

Giriş Tarihi: 31.5.2019 11:05
Ondokuz Mayıs Üniversitesi personel alımı yapacak! Ondokuz Mayıs Üniversitesi personel alım başvuruları ne zaman?

Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nin yayınladığı duyuruya göre 42 öğretim üyesi alınacak. Profesör, doçent ve Dr. Öğretim üyelerini içerek akademik personel bünyesi kapsamında istihdam yaratacak olan Ondokuz Mayıs Üniversitesi başvuruları bekliyor. Peki Ondokuz Mayıs Üniversitesi öğretim üyesi başvuruları nasıl yapılır? Başvurular ne zaman başlayacak? İşte detaylar..,

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörlüğü'ndan yapılan açıklamada, "Üniversitemize 2547 sayılı Kanun Hükümlerine göre devamlı statüde çalıştırılmak üzere Öğretim Üyesi alınacaktır." ifadeleri kullanıldı. 30 Mayıs tarihinde yapılan açıklamaya göre, başvuru süresi üniversitenin Resmi Gazete'ye verdiği ilan tarihinden itibaren 15 gün içerisinde tamamlanacak. İşte, Ondokuz Mayıs Üniversitesi öğretim üyesi ilanıyla ilgili detaylı bilgiler...

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

1- Profesör Adayları; Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin 14.maddesi gereğince adayların Anabilim Dalları ile "Başlıca Araştırma Eserini" belirttiği dilekçeleri ekinde özgeçmişini, Doçentlik belge suretini, yayın listesini (aday yayın listesinde ve başvuru dilekçesinde Başlıca Araştırma Eserini belirtmelidir.), tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, yönettiği doktora ve yüksek lisans çalışmalarını, Üniversiteye katkılarını kapsayan ve belgeleyen 6 takım dosyaları karton kutu içerisinde teslim etmeleri gerekir.

2- Doçent adaylarının; Dilekçe, özgeçmişleri, onaylı doçentlik belgesi, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosyaları, karton kutu içerisinde teslim edilmesi gerekir.

3- Doktor Öğretim Üyesi adaylarının; yabancı dili belirten bir dilekçe, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosya ve tasdikli mezuniyet belgesi, doktora veya uzmanlık belgesinin onaylı sureti ile başvurmaları gerekmektedir. Doktor Öğretim Üyesi kadrolarına Doçentler başvuramazlar.

BAŞVURULAR NE ZAMAN BİTECEK?

Üniversitenin 30 Mayıs tarihinde verilen ilan, Resmi Gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde tamamlanacak.

MÜRACAAT YERİ

Profesör ve Doçent adaylarının Üniversitemiz Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına, diğer adayların ilgili birimlere şahsen başvurmaları gerekmektedir. Bir kişi birden fazla kadroya müracaat edemez.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ondokuz Mayıs Üniversitesi personel alımı yapacak! Ondokuz Mayıs Üniversitesi personel alım başvuruları ne zaman?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN