Türkiye'nin en iyi haber sitesi

açıklandı mı? 2019 yılı bekleyişi sürüyor…

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav (İSG) sonuçları merakla bekleniyor. 18 Mayıs 2019 tarihinde yapılan İSG sınavı sonuçları sorgulanmaya başladı. Türkiye’nin belirli illerinde gerçekleştiren için gözler ’nin resmi sitesine çevrildi. ÖSYM’nin resmi kurumunda yapılan açıklamada İSG sınav sonuçlarının açıklanacağı tarih belli oldu. Peki İSG sınav sonuçları ne zaman, saat kaçta açıklanacak? 1.dönem açıklanma tarihi ne zaman?

Giriş Tarihi: 12.6.2019 09:33 Güncelleme Tarihi: 12.6.2019 09:33
İSG sınav sonuçları açıklandı mı? 2019 yılı İSG sonuçları bekleyişi sürüyor…

Binlerce vatandaş İSG sınav sonuçlarının ÖSYM'nin resmi sitesinde açıklanmasını bekliyor. ÖSYM, İş güvenliği Uzmanlığı Sınavı (İSG) sonuçların açıklanma tarihini belirledi. Binlerce aday nefeslerini tuttu ve İSG sınav sonuçlarını beklemeye koyuldu. Sınava katılım sağlayan adaylar ÖSYM resmi web sayfası üzerinden sonuçlara erişim sağlayabilecek. Adaylara sınav sonuçları ayrıca tebliğ edilmeyecek. https://sonuc.osym.gov.tr adresinden sınav sonuç ekranına erişim sağlanabilmektedir. Peki İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav (İSG) ne zaman açıklanacak? Tarih hangi gün?

İSG SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

18 Mayıs tarihinde İSG sınavına katılan adaylar sınav sonuçlarının açıklanma tarihine odaklandı. Peki İSG sınav sonuçları açıklandı mı? İşte merak edilen detaylar…

ARKADAŞINA GÖNDER
İSG sınav sonuçları açıklandı mı? 2019 yılı İSG sonuçları bekleyişi sürüyor…
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN