Türkiye'nin en iyi haber sitesi

2019 ne zaman? ve giriş belgesi yayında mı?

Kamuda çalışmak isteyenler ne zaman yapılacak merak ediyor. KPSS sınav tarihini bekleyen adaylar sınav yerlerini öğrenmek istiyor. Binlerce vatandaş memur olmak için KPSS sınavına girip başarılı olmak istiyor. Heyecanla beklenen KPSS A Grubu ve Öğretmenlik (ALAN BİLGİSİ) sınav takvimi belli oldu. Emeklerinin karşılığını almak isteyen adaylar sınav çalışmasına hızlı bir ivme kazandırdı. Peki ? 2019 belli oldu mu?

Giriş Tarihi: 12.6.2019 09:31 Güncelleme Tarihi: 12.6.2019 09:31
KPSS 2019 ne zaman? KPSS sınav yerleri ve giriş belgesi yayında mı?

Binlerce memur olmak isteyen aday KPSS sınavının ne zaman yapılacağını öğrenmek istiyor. Vatandaşlar 2019 KPSS A Grubu ve Öğretmenlik (ALAN BİLGİSİ) sınav hazırlıklarına başladı. Başvurunu işlemlerini 15 Mayıs 2019 tarihinde tamamlayan adaylar KPSS sınav yerlerini sorgulamaya başladı. Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesini, T.C. Kimlik Numaraları ve aday şifreleri ile ÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden edinebilecekler. Peki 2019 KPSS ne zaman, sınav yerleri açıklandı mı?

KPSS NE ZAMAN?

Memur olmak isteyen adaylar KPSS ne zaman yapılacak, sınav yerleri belli oldu mu sorusuna yanıt arıyor. iŞTE TÜM DETAYLAR...

ARKADAŞINA GÖNDER
KPSS 2019 ne zaman? KPSS sınav yerleri ve giriş belgesi yayında mı?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN