Türkiye'nin en iyi haber sitesi

saatleri 2019! ve saat kaçta başlayacak ve bitecek? Üniversite sınavı YKS kaç dakika sürecek?

Halk arasında üniversite sınavı olarak da anılan geldi çattı! Yüz binlerce öğrencinin iyi bir üniversite hayali katılım göstereceği Yükseköğretim Kurumları Sınavı bu hafta sonu gerçekleştirecek. Öğrenciler son günde de sınava yönelik bilgi edinmeyi ihmal etmiyor. Bu doğrultuda, ', ve ne zaman, saat kaçta başlayacak ve bitecek?' sorusu arama motorları üzerinde öne çıkıyor. Zira, adaylar için oldukça önemli bir konu durumunda. Peki, Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi () tarafından gerçekleştirilecek olan YKS saat kaçta başlayacak ve kaç dakika sürecek? ÖSYM'nin YKS sonuçlarını açıklama tarihi ile beraber bütün detayları sizler için haberleştirdik.

Giriş Tarihi: 15.6.2019 16:53 Güncelleme Tarihi: 15.6.2019 16:53
YKS saatleri 2019! AYT ve YDT saat kaçta başlayacak ve bitecek? Üniversite sınavı YKS kaç dakika sürecek?

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS), Cumartesi ve Pazar günü yüz binlerce öğrencinin katılımı ile gerçekleştirilecek. Adaylar, 1. gün oturumuna katılım gösterirken sınava yönelik diğer bilgileri de sorgulamaya başladı. Bu bağlamda da, üniversite sınavı YKS saatleri en çok merak edilen konulardan birisi olarak öne çıkıyor. Zira, TYT, AYT ve YDT'nin ne zaman saat kaçta başlayacağı ve kaç dakika süreceği oldukça önemli bir konu durumunda. Peki, 2019 YKS saat kaçta başlayacak ve bitecek?

YKS'YE AKBİL VE BOZUK PARA İLE GİRİLİR Mİ? - TIKLAYINIZ

TYT SORU VE CEVAPLARI YAYINLANDI MI? - TIKLAYINIZ

PUAN HESAPLAMA İÇİN TIKLAYINIZ

SORULAR ZOR MUYDU KOLAY MIYDI? - TIKLAYINIZ

2019 YKS (TYT, AYT VE YDT) NE ZAMAN, SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK VE BİTECEK?

Haberimizin detaylarından Yükseköğretim Kurumları Sınavı kapsamında Temel Yeterlilik Testi (TYT), Alan Yeterlilik Testi (AYT) ve Yabancı Dil Testi (YDT) hakkında bilgilere ulaşabilir, merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

İşte, ayrıntılar;

ARKADAŞINA GÖNDER
YKS saatleri 2019! AYT ve YDT saat kaçta başlayacak ve bitecek? Üniversite sınavı YKS kaç dakika sürecek?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN