Türkiye'nin en iyi haber sitesi

kurs giriş ekranı: () , ne işe yarar?

Öğretmen ve öğrencilerin en çok kullandığı () kurs giriş sayfasından birçok işlem yapılıyor. Günde binlerce öğretmen ve öğrencinin giriş yaptığı EBA milyonlarca ziyarete ulaşarak büyük bir başarı örneği gösterir. Sosyal bir eğitim platformu olan EBA; Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından her bir bireyin kullanımına ücretsiz olarak sunulan çevrimiçi bir uygulamadır. EBA öğretmenlere ve öğrencilere ücretsiz dersler vererek eğitimlerinde büyük kolaylık sağlamaktadır. Peki , ne işe yarar, nasıl giriş yapılır?

Giriş Tarihi: 18.6.2019 01:28 Güncelleme Tarihi: 18.6.2019 01:28
EBA kurs giriş ekranı: MEB (Eğitim Bilişim Ağı) EBA nedir, ne işe yarar?

EBA, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından oluşturulmuş çevrimiçi bir sosyal eğitim platformudur. EBA kurs girişine günde milyonlarca kişi ziyarette bulunuyor. EBA hem öğretmenler hem de öğrenciler için önemli hizmetler veriyor. Özel okuldaki öğretmenler, ücretli öğretmenler ve devlet okulundaki öğrenciler EBA'ya ve EBA Ders'e e-okul şifreleriyle girebilirler. Peki EBA kurs girişi nasıl yapılır? EBA nedir, ne işe yarar? İşte tüm detaylar…

EBA kurs girişi sayfası, son günlerde en çok aranılan konular arasında yer alıyor. Haberimizin devamında EBA girişi hakkında merak edilen detaylara yer verdik.

ARKADAŞINA GÖNDER
EBA kurs giriş ekranı: MEB (Eğitim Bilişim Ağı) EBA nedir, ne işe yarar?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN