Türkiye'nin en iyi haber sitesi

takvimi 2019: Okullar ne zaman ve hangi tarihte açılacak? ne zaman bitecek, uzatıldı mı?

Temmuz ayının ortalarına yaklaştığımız şu günlerde, '?' sorusu da yanıtı en çok merak edilenler arasında öne çıkıyor. Haziran ayının ortalarında karnelerine kavuşan ve sürecine giren öğrenciler ile velileri, konuya yönelik araştırmalara şimdiden başladı. Milli Eğitim Bakanlığı, 2019-2019 eğitim öğretim yılı takvimini açıklarken, yaz tatilinin ne zaman biteceğini, okulların ise hangi tarihte açılacağını resmen duyurdu. Peki, 2019 yaz tatili ne zaman, hangi gün bitecek? iş takvimi ile beraber konuya yönelik detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Giriş Tarihi: 7.7.2019 20:43 Güncelleme Tarihi: 7.7.2019 20:44
MEB takvimi 2019: Okullar ne zaman ve hangi tarihte açılacak? Yaz tatili ne zaman bitecek, uzatıldı mı?

Haziran ayının 14'ünde karnelerine kavuşan öğrenciler için, 3 aylık maratonu başladı. Gerek aileleri ile gerekse arkadaşları doya doya vakit geçiren öğrenciler, yaz tatilinin ne zaman biteceğini araştırmaya da başladı. Öğrencilerin yanında, veliler de okulların hangi tarihte açılacağını yoğun bir şekilde araştırıyor. Zira, yaz tatilini mevsimin sonlarında gerçekleştirmek için aileler için ilgili tarihler önem arz ediyor. Öte yandan, Milli Eğitim Bakanlığı (), 2019-2019 iş takvimini duyurarak merak edilen tarihleri kamuoyu ile paylaştı.

OKULLAR NE ZAMAN AÇILACAK? 3 AYLIK YAZ TATİLİ UZAYACAK MI?

Haberimizin detaylarından, MEB'in yayımladığı takvim ile yaz tatilinin biteceği tarih hakkında bilgi edinebilir, okulların açılacağı günü öğrenebilirsiniz.

İşte, ayrıntılar;

ARKADAŞINA GÖNDER
MEB takvimi 2019: Okullar ne zaman ve hangi tarihte açılacak? Yaz tatili ne zaman bitecek, uzatıldı mı?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN