Türkiye'nin en iyi haber sitesi

taban ve tavan puanları yayında mı? 2019 Marmara Üniversitesi başarı sıralamaları ve kaç?

İki milyonu aşkın adayın heyecanla beklediği açıklama dün gece saatlerinde geldi. 15-16 Haziran tarihlerinde gerçekleşen sonuçları erişime. İstediği üniversiteye gidebilmenin hayalini kuran öğrenciler puanlarını görüntüledikten hemen sonra taban ve tavan puanları araştırmalarına başladı. 2019 ve başarı sıralaması da merak edilen konulardan bir tanesi oldu. Peki, Marmara Üniversitesi taban, tavan puanları ve başarı sıralaması yayınlandı mı?

Giriş Tarihi: 18.7.2019 11:45 Güncelleme Tarihi: 18.7.2019 11:45
Marmara Üniversitesi taban ve tavan puanları yayında mı? 2019 Marmara Üniversitesi başarı sıralamaları ve taban puanları kaç?

Türkiye'de milyonlarca öğrenci YKS sınav sonuçlarının açıklanması ile birlikte girmek istedikleri üniversitelerin puanlarını öğrenmek için araştırmalara başladılar. Bununla birlikte Türkiye'nin Marmara Bölgesi ilinde yer alan Marmara Üniversitesi'nde eğitim görmek isteyen kişiler ' Marmara Üniversitesi taban ve tavan puanları 2019' şeklinde aratmalar yapıyorlar. Peki, Marmara Üniversitesi taban puanları açıklandı mı? Marmara Üniversitesi başarı sıralamaları ve taban puanları 2019 detayları haberimizde yer alıyor.

2019 MARMARA ÜNİVERSİTESİ TABAN PUANLARI AÇIKLANDI MI?

2019 yılı Marmara Üniversitesi taban puanları henüz açıklanmadı. Geçen senenin puanlarına göre tercih yapacak adaylar için başarı sıralaması aşağıda yer alıyor.

DİKKAT: Bu puanlar 2018 Üniversite yerleştirme puanlarına göre ÖSYM tarafından yayınlanmış olup 2019'da tercih yapacak olan üniversite adayları bu puanları göz önüne almalılar.

İŞTE 2018 MARMARA ÜNİVERSİTESİ TABAN PUANLARI

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Marmara Üniversitesi taban ve tavan puanları yayında mı? 2019 Marmara Üniversitesi başarı sıralamaları ve taban puanları kaç?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN