Türkiye'nin en iyi haber sitesi

sınavı saat kaçta başlayacak, kaçta bitecek? 2019 KPSS sınavı oturum saatleri detayları

Sınav gününe gelmişken A Grubu ve Öğretmenlik sınavı hakkındaki araştırmalar da artış göstermeye başladı. Lise eğitimini tamamlayarak Kamu Personeli Seçme Sınavı'nın alan bilgisinden KPSS'ye girecek olan adaylar, bir yandan sınav heyecanı yaşıyor; öte yandan KPSS saat kaçta başlayacak, kaçta bitecek? sorusuna yanıt arıyor. ÖSYM'nin yaptığı açıklama sınav tarihi ve saatleri netleşmiş oldu. Peki, KPSS saat kaçta başlayacak, kaçta bitecek? İşte sınav saatleri oturum bilgisi…

Giriş Tarihi: 21.7.2019 11:22 Güncelleme Tarihi: 21.7.2019 11:22
KPSS sınavı saat kaçta başlayacak, kaçta bitecek? 2019 KPSS Alan Bilgisi sınavı oturum saatleri detayları

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), A Grubu ve Öğretmenlik sınavı 2019 sınav saatlerini ilan etti. KPSS sınavı için hazırlıklarını tamamlayan öğrencilerin en çok arattığı konuların başında sınavın saat kaçta başlayıp kaçta biteceği sorusu geliyor. Peki, 2019 KPSS saat kaçta başlayacak, kaçta bitecek? İşte 2019 KPSS sınavı hakkında merak edilen oturum bilgisi ve detaylar!

KPSS SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK, KAÇTA BİTECEK?

KPSS A Grubu ve Öğretmenlik Sınavının Alan Bilgisi sınav oturum saatleri belli oldu. ÖSYM'nin takvimine göre KPSS Alan Bilgisi sınavları 20-21 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek.

İşte KPSS sınav saatleri oturum bilgisi,

ARKADAŞINA GÖNDER
KPSS sınavı saat kaçta başlayacak, kaçta bitecek? 2019 KPSS Alan Bilgisi sınavı oturum saatleri detayları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN