Türkiye'nin en iyi haber sitesi

duyurdu: Okullar ne zaman ve hangi tarihte açılacak? Yaz tatili ne zaman bitecek? İşte 2019-2020 takvimi!

Yeni eğitim öğretim yılının başlamasına az bir zaman kala özellikle öğrenciler ve velileri arama motorlarından "?" sorusunun yanıtını aramaya başladılar. Şu an yaz tatili devam etse de yeni eğitim öğretim yılının başlaması ile okul heyecanı da başlayacak, öğrenciler arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuşacaklar. Üç aylık yaz tatilinin bitmesine az bir zaman yeni dönem için okul hazırlıkları da başladı. Gözlerini 'na çeviren öğrenciler için gerekli açıklama yapıldı. Yeni eğitim yılı takvimini merak edenler için gerekli açıklamayı yaptı. Buna göre; okullar ne zaman açılacak? ne zaman başlıyor? MEB takvimi belirledi!

Giriş Tarihi: 23.8.2019 09:30 Güncelleme Tarihi: 23.8.2019 09:30
MEB duyurdu: Okullar ne zaman ve hangi tarihte açılacak? Yaz tatili ne zaman bitecek? İşte 2019-2020 takvimi!

Haziran ayında karnelerine kavuşan öğrenciler üç aylık yaz tatilinin tadını çıkarıyorlar. Tatilin bitmesine az bir zaman kala ise yeni eğitim yılı için hazırlıklar yapılmaya başlandı. "?" sorusuna yanıt arayan öğrenciler ve veliler ise en doğru ve en güncel bilgileri öğrenmek istiyorlar. Aynı zamanda yeni eğitim yılı takvimine ulaşmak isteyenler ara tatil tarihlerini de merak etmekte. Buna göre; okullar ne zaman açılacak? 2019 -2020 eğitim öğretim yılı ne zaman başlıyor? İşte 'ndan yeni eğitim dönemine ilişkin açıklamalar..

OKULLAR NE ZAMAN AÇILACAK? 2019 – 2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YLI NE ZAMAN BAŞLIYOR? MEB DUYURDU!

Haberimizin detaylarından "Okullar ne zaman açılacak?" sorusunun yanıtını öğrenebilir, yeni eğitim yılı ile ilgili tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

ARKADAŞINA GÖNDER
MEB duyurdu: Okullar ne zaman ve hangi tarihte açılacak? Yaz tatili ne zaman bitecek? İşte 2019-2020 takvimi!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN